Altın Küre’nin En İyi Giyinenleri

0
1257

Dün gece 74.sü düzenlenen Altın Küre Ödül Törenine şıklık yarışı hakimdi. Bu yılın ilk ödül töreninde en iyi tasarımcıların kıyafetleriyle izleyenleri büyülemeye çalışan yıldızları sizler için mercek altına aldık.

Viola Davis

Bu yıl kırmızı halıda sarı rengini kullanmış pek çok oyuncu gördük ama hiç kimse bizi Viola Davis’in Michael Kors tasarımı sarı elbisesi kadar etkilemedi. How to Get Away with Murder dizisinin başarılı oyuncusu Viola Davis gecenin güzelliğiyle göz dolduran isimleri arasındaydı.

Emma Stone

Gecenin kazananlarından Emma Stone dağınık topuzu, hafif makyajı ve yıldız işlemeli elbisesiyle tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

 

Jessica Biel

Elie Saab elbisesinin içindeki Jessica’ya bakarken ışıltısından gözlerimizi korumak için güneş gözlüğü aradığımızı belirtsek abartmış olmayız.

Lily Collins

Geçtiğimiz yılın hiç beklenmeyen çıkışlarından birini gerçekleştiren Lily Collins Zuhair Murrad elbisesinin içinde Pamuk Prenses rolü için bir kez daha ne kadar doğru bir karar olduğunu gösteriyor.

Eddie Redmayne

Son iki yılın en büyük çıkışlarından birini sergileyen İngiliz oyuncu kırmızı halıya saray asaletini taşımış gibi.

Evan Rachel Wood

2016’nın son aylarında hayatımıza giren ve herkesi ekrana kilitleyen Westworld dizisinin yıldızı Evan Rachel Wood kendine has tarzından ödün vermeyen ünlülerden. Kıyafetlerin cinsiyetinin olmadığını bir kez daha gösteren oyuncuyu bu duruşu karşısında tebrik ediyoruz.

Sophie Turner

Game of Thrones dizinin genç oyuncularından Sophie Turner klasik tasarımlardan uzak, deniz kızı stilinin modern çağa uyarlanmış elbisesiyle göz dolduruyor.

Trevante Rhodes

Gecede en iyi film seçilen Moonlight’ın yıldızı Rhodes zarif takımıyla izleyenlere görsel bir ziyafet sundu.

Millie Bobby

Stranger Things dizisiyle hayatımıza giren ve geçtiğimiz yılın en çok konuşulan isimlerinden biri olan genç oyuncu Millie Bobby yaşına uygun elbisesiyle bizden koca bir alkış aldı.