Ünlü Çiftten Beklenmedik Karar Angelina Jolie ve Brad Pitt Boşanıyor

0
766
brad-pitt-angelina-jolie-bosaniyor
Brad Pitt & Angelina Jolie

Hollywood’un hiç kuşkusuz en başarılı kadın oyuncularından Angelina Jolie kendisi gibi oyuncu eşi Brad Pitt’ten boşanmak için mahkemeye başvurdu. İkilinin çocuklarının velayeti için savaştığı konuşuluyor.

Jolie’nin boşanma davası için gerekli belgeleri Pazartesi günü doldurduğu, boşanma nedenini ise şiddetli geçimsizlik olarak belirttiği öğrenildi.

İşleri karıştıran nokta ise güzel oyuncunun 6 çocuğunun da fiziksel velayetini istemesi ve Pitt’e sadece ziyaret hakkı verilmesini talep etmesi. Çocuklarının velayetini paylaşmak istememesi, Pitt’e sadece yasal velayet hakkı tanınmasını istemesi çiftin büyük sorunlarının olduğunun göstergesi gibi.

Çifte yakın kaynaklar Angelina’nın bu kararının altında Pitt’in çocuklara karşı tutumunun yattığını, Angelina’nın Pitt’in çocuk yetiştirme yöntemlerinden oldukça rahatsız olduğunu dile getiriyor.

Çifte yakın diğer bir kaynak ise “İlişkinin bitmesine neden olan üçüncü bir şahıs yok, Jolie Brad Pitt’in çocuklarıyla olan iletişimi nedeniyle bu kararı aldı.” şeklinde konuştu.

Jolie’nin nafaka talebinde bulunmadığı ve ayrılık tarihini 15 Eylül 2016 olarak belirttiği gelen bilgiler arasında.

Jolie ve Pitt, Bay ve Bayan Smith filminin 2004 yılında gerçekleşen çekimlerinde tanışmış, 2014 yılında ise evlenmişti.

Çift en son Temmuz ayında ikiz çocukları Vivienne ve Knox’u doğum günleri için götürdükleri kahvaltı sırasında birlikte görüntülenmişti.