Arman Bercin remix çalışması ile tüm dünyayı esir aldı !

0
1136

Geçtiğimiz yıl Avrupa’nın en seçkin DJ ve müzik prodüktörlüğü eğitim ve promosyon stüdyolarında profesyonel müzik eğitim maratonundan geçtikten sonra kendi şarkılarını ortaya çıkartmayı başaran eski milli yüzücümüz Arman Bercin, global müzik endüstrisinde hızlı yükselişine devam ediyor.

Ben DJ olmak istiyorum ve DJBUL team ekibi ile profesyonel müzik yaşamına iyi bir giriş ile merhaba diyen başarılı ve genç müzik adamı, ekip arkadaşları ve takım lideri Tamer Şengül’ün yoğun desteği ile dünya yıldızlarının desteğini almayı başardı. Arman Bercin önümüzdeki günlerde dünya müzik sektörünün en önemli iki ismi ile düet remix projesini yayınlamaya hazırlanıyor.

Global müzik yıldızı DJ Nicola Fasano ve superstar ses sanatçısı Tsalikis’in dünyaca ünlü müzik yapım şirketi Caretta Records ile yayınladıkları ‘Somebody that i used to know ‘ isimli eserleri için başarılı müzisyen Arman Bercin ile remix düzenleme talebi ile bir araya geldiler.

Somebody that i used to know şarkısına yaptığı remix düzenlemesi ile daha demo halindeyken sanatçıları büyülemeyi ve sınırsız destek sözünü kapmayı başaran genç DJ Arman yine Caretta Records müzik yapım şirketinden söz alarak remix düzenlemesini tüm dünya ile paylaşmak için gün sayıyor. Bu proje için dünyaca ünlü müzik adamları ve şirketlerden destek almayı başardı. Arman Bercin geçtiğimiz ay yayınladığı Bootie Shake isimli müzik çalışması ile dünyanın en seçkin müzik mağazası Beatport üzerinde 21. sıraya kadar yükselerek dünya yıldızlarının eserlerini geride bırakmayı başaran ilk ve tek türk olarak tarihe geçmişti. Bu başarısının sadece kendisine ait olmadığını her fırsatta yineleyen genç DJ başarısının büyük bir bölümünü onu global olarak iyi bir eğitim ile yetiştiren hocası Tamer Şengül’e ve onun kurmuş olduğu bağlantılara borçlu olduğunu paylaşmıştı.

Ülkemizde ilk ve özel başarılara imza atan müzisyenlere mutlaka destek verin, sonrasında daha fazla global ve özel başarılara imza atacaklardır.

Arman Bercin’in DJ Nicola Fasano ve Tsalikis için düzenlediği remix projesi için tanıtım video çalışması yayınlandı, Aşağıdaki bağlantı adresinden dinleyebilirsiniz.

https://youtu.be/qhNsyAgYF-M