Bella Thorne Kafaları Karıştırmaya Devam Ediyor

0
759
bella-thorne-kafa-karistiriyor
Bella Thorne

Bella, Disney yıldızı Gregg Sulkin’le olan ayrılığının acısını çabuk atlatmışa benziyor. 18 yaşındaki güzel oyuncu Teen Wolf dizisinin başrol oyuncusu Tyler Posey ile Los Angeles sokaklarında öpüşürken görüntülendi. İkili görüntülendiklerini fark ettiğinde el ele tutuşarak yürümeye devam ettiler.

Bu ikilinin ilk kez görüntülenmesi değil. Bella geçtiğimiz günlerde snapchat üzerinden Tyler’la birlikte olduklarını gösteren videolar paylaşmıştı.

Geçtiğimiz ay bir yıllık ilişkilerini noktalayan Sulkin ve Thorne, birbirlerini hala çok sevdiklerini ve arkadaş kalacaklarını belirtmişlerdi. Ama bu söz, Tyler ve Gregg’in yakın arkadaş olduğunu düşünecek olursak geçmişte kalacak gibi görünüyor.

Ancak güzel yıldızın kafaları karıştırmasına neden olan olaylar zinciri bununla sınırlı değil. Geçtiğimiz haftalarda twitter üzerinden biseksüel olduğunu açıklayan ve bir kız arkadaşı olduğunu ima eden tweetler atan Bella Thorne, instagram üzerinden kız arkadaşıyla oldukça samimi fotoğraflar paylaşmıştı. Bu ilişkinin nasıl sonlandığını bilmiyoruz ancak Tyler Posey ile görüntülenmesi genç oyuncunun Sulkin’le ayrılığının ardından durulmaya pek de niyeti olmadığının göstergesi gibi.