Berke Yurdakul ‘The Dream’ Global müzik listelerinde zirvede!

0
1283
Berke Yurdakul ve yeni müzik albümü 'The Dream' için yayınladığı resmi müzik video çalışmasını bu haberden izleyebilirsiniz.

Başarılı genç müzisyen Berke Yurdakul’un geçtiğimiz günlerde ‘The Dream’ ismini verdiği albümünün yayınlanmasının ardından, çok kısa bir süre sonrasında, dünya’nın en seçkin müzik listeleri arasında gösterilen, ve özelliklede DJ,Müzik prodüktörleri ve ses sanatçılarının ilgi odağı olan ‘Beatport.com ‘ sitesinde ‘Deep House Top100’ de yüzbinlerce şarkı arasından ilk 10 ‘da yerini almayı başardı.

BERKE YURDAKUL – THE DREAM ( OFFICIAL MUSIC VIDEO) izleyebilirsiniz.

 

Global müzik endüstrisinin seçkin müzik adamları ve endüstrisi çalışanları tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanan ‘The Dream’ albümü için toplamda 1 yılı aşkın bir süredir. Yoğun bir tempo ile çalışan ‘Berke Yurdakul’un, müzik kariyerini ve projelerini oluşturmaya başladığı ilk günden bu başarılı süreçlere kadar destek veren en önemli iki dünya markası ‘Swat Entertainment ve I wanna be a DJ’ tarafından düzenlenen global müzik yönetimi sayesinde başarılı genç müzik adamı, bu sayede dünyaca ünlü isimlerden yayınlanan ve kitleler tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanan ‘The Dream’ albümü içinde samimi destek mesajları almayıda ihmat etmemiş.

https://www.instagram.com/p/Bj8D3z2AM4H/?taken-by=berkeyurdakulmusic

 

‘The Dream’ müzik albümü, Beatport.com , Spotify.com , İtunes, Apple Music, Turkcell Fizy uygulaması başta olmak üzere yüzlerce müzik mağazası ve tüm dünya ülkelerinde müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Berke Yurdakul’un Beatport.com üzerinde Deep House Top 100 müzik listesinde hızlı yükselişini ve zirveyi zorlamasını sağlayan ‘The Dream’ şarkısının beste yazımı ve tüm prodüksiyon sürecinin yönetim uygulamalarını, ünlü global müzik adamı ‘Tamer Şengül a.k.a TAME’ tarafından üstlenilmiştir.  Genç müzisyenin tüm global ve sanatçı iş birlikleri önerileri dünyaca ünlü entertainer ‘Swat Entertainment’ kurucusu ‘Don Weezy’ tarafından desteklenmektedir.

https://www.instagram.com/p/Bji-SgZg7NF/?taken-by=berkeyurdakulmusic

,Berke Yurdakul’un yeni müzik albümü ‘The Dream’ resmi dinleme ve satın alma adresi için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

https://www.beatport.com/release/the-dream/2329938