Cadılar Bayramı Partilerini Kasıp Kavurun!

0
707
Cadılar
Dünya da büyük trend haline gelmiş ve son yıllarda ülkemizde de büyük trend haline gelen Cadılar Bayramı partilerinden birine mi katılmayı planlıyorsunuz?

Son yıllarda ülkemizde de büyük trend haline gelen Cadılar Bayramı partilerinden birine mi katılmayı planlıyorsunuz? Sizler için stillerini kullanabileceğiniz moda öncüsü tv karakterlerini mercek altına aldık.

CHANEL OBERLIN


Eğer 2015 yılına damga vuran Scream Queens dizisinin hayranıysanız kesinlikle Chanel #1 gibi giyinerek herkesi büyüleyebilirsiniz. Kappa Kappa Tau adlı okul birliğinin başkanı ve Chanellerin liderinin dolabının vazgeçilmez parçası tamamen beyaz kıyafetler, *sahte* kürkler ve yüksek topuklu ayakkabılar. İnci kolyenizi takmayı unutmayın.

COOKIE LYON


Eğer siz de kendi ayakları üstünde duran, hiçbir lafın altında kalmayan güçlü bir kadınsanız, bir geceliğine siyahileri ve müzik dünyasında tutunma hikayelerini anlatan Amerikan yapımı Empire dizisinin herkesi büyüleyen karakteri Cookie Lyon’ı olabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan dikkat çeken tonlarda bir ruj, dar mini bir elbise *sahte* kürk ve topuklu ayakkabılar. Saçlarınızı savurarak girişinizi yapmayı unutmayın!

CARRIE BRADSHAW


Televizyon tarihinin en ikonik karakteri Carrie Bradshaw kadar moda öncüsü başka bir karakter daha yazılmadı. Kabarık tüllü etekleri özel tasarım bluzleriyle her daim rakiplerinden bir adım öndeydi. Siz de katılacağınız partide dikkatleri üzerinize çekmek istiyor ancak dans etmek için de uygun bir kıyafet arıyorsanız Carrie’nin en hatırda kalan kombinini sizinle paylaşmak istiyoruz. Bu şıklığı pembe bir gömlek, beyaz pantolon ve siyah topuklu ayakkabılarla sağlayabilirsiniz.

BLAIR WALDORF


Gossip Girl dizisinin en sevilen karakteri, bir nesile giydiği kıyafetlerle ilham olan Blair Waldorf’u listenin dışında bırakmamız mümkün değildi. Blair şıklığını yakalamak için alışveriş yapmanıza gerek yok, eminiz ki dolabınızda şık bir şal, renkli bir palto, dar mini bir elbise vardır. Topuklu ayakkabılarınız ve saç bandınızla kombinlediğinizde partiyi sallamaya hazırsınız demektir.

RACHEL GREEN


Televizyon tarihinin hiç kuşkusuz en çok sevilen kadın karakteridir Friends’in Rachel’ı. Bir dönem herkes onun saçlarına, kıyafetlerine sahip olmak için yarıştı durdu. Biz de tarihe Rachel Green saç kesimi gibi bir terim katmış bu karakteri listemizin dışında bırakmak istemedik. Sezonun en trend parçası yüksek bel mom jeanler eminiz pek çoğunuzun dolabında hazır durumdadır. İçinize giyeceğiniz beyaz bir crop top ve üzerinize geçireceğiniz ipek bir gömlekle ideal Rachel Green görüntünüze kavuşabilirsiniz.