Ünlü Futbolcu Cyle Larin, Fahri Cabri ve Sibel Temel ile Sosyal Sorumluluk projesinde

0
2318
cyle larin fahri cabri ve Sibel temel ile etkinlik düzenledi
beşiktaşlı futbolcu cyle larin çocuklarla buluştu.

Beşiktaşın başarılı futbolcusu Cyle Larin ünlü organizatörler Fahri Cabri ve Sibel Temel ile buluştu. Başarılı organizatörlerin ev sahipliği ile gerçekleşen iftar yemeği ile ünlü futbolcu Larin çocuklar ile birlikte iftar açtı.

Futbolcu Cyle Larin ünlü organizatörler Fahri Cabri ve Sibel Temel etkinliği için çocukları ziyaret etti. Cyle Larin projenin Türkiye’de katıldığı en anlamlı proje olduğunu paylaştı. Geceye yardımsever ünlü manken Gizem Şahin eşlik etti.

İstanbul eğlence ve organizasyon sektörünün global organizatörleri Fahri Cabri ve Sibel Temel ikilisi daha öncede birçok futbolcu ve basketbolcular ile etkinlikler düzenlemişti.

Cyle Larin ile keyifli bir iftar yemeği etkinliğinde bir arada olan çocuklar siyahi futbolcunun forma hediyeleri ile mutlu anlar yaşadılar.

Cyle Larin çocuklar ile buluştu
cyle larin sosyal sorumluluk projesine katıldı. Fahri Cabri ve Sibel Temel hazırladı

Magazin ve spor basınının yoğun bir ilgi gösterdiği iftar yemeği etkinliği ‘Halkalı Yetiştirme yurdunda gerçekleşti.

Bu anlamlı iftar yemeğinde öne çıkanlar arasında genç organizatörlerin Beşiktaşlı futbolcuya çocuklar aracılığı ile sorular sordurmaları oldu.  Ünlü futbolcu sorular karşısında zor ve esprili anlar yaşadı.

cyle larin fahri cabri ve Sibel temel ile etkinlikte yer aldı
beşiktaşlı futbolcu cyle larin ile sosyal sorumluluk projesi düzenlendi.

Cylie Larin ile birçok sosyal sorumluluk projesi planladıklarını açıklayan Fahri Cabri ve Sibel Temel ikilisi diğer futbolcu ve tanınmış sporculara çağrıda bulundular.

Ünlü organizatörlerin etkinlik öncesinde yaptığı basın toplantısında çocuklar ve ihtiyaç sahiplerine yönelik etkinliklerin artacağını duyurdular.
Cyle Larin etkinlik sonrası yaptığı açıklamada bu tarz etkinliklere katılmaktan onur duyduğunu açıkladı. Fahri Capri ve Sibel Temel’in düzenlediği tüm etkinlikleri başarılı bulduğunu ve desteklediğini ekledi.

Siyahi futbolcu Cyle Larin ile iftar yemeği sonrası uzunca sohbet eden başarılı organizatörler, çıkışta basının sorularını yatınlamayı ihmal etmediler.

Çocuklar ve ihtiyaç sahiplerine yönelik birçok etkinlik ile sosyal sorumluluk projeleri düzenleyen genç organizatörler, ileriye dönük projelerinden bahsetti.

Ünlü organizatörler Fahri Cabri ve Sibel Temel ikilisi uluslararası organizasyon ve etkinliklere  imza atıyor. Önümüzdeki günlerde ülkemizde konser verecek olan Future için etkinlik danışmanlığı yapıyorlar.

Genç organizatörler bir sonraki ay J Balvin ve birçok global müzik yıldızını ülkemizde misafir etmeye hazırlanıyor.

2020 kış ve yaz sezonu için birçok gece klübü ve konser şirketi ve organizasyon yatırımcılarından yoğun talep aldıklarını paylaştılar.
Sesli Magazin ekibine özel olarak verdikleri demeçte, gelecek nesilin en iyi global yıldızlarını ülkemizin güzelliklerini görmeye davet edeceklerini paylaşan ikili Avrupa’nın en iddialı etkinlik ve organizatörleri arasında yer aldıklarını yinelediler.

Tanınmış organizasyon ve etkinliklere imza atan başarılı ikiliyi Instagram üzerinde takip edebilirsiniz. En güncel etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

Sesli Magazin ekibi olarak, ünlü organizatörler Fahri Cabri ve Sibel Temel’e sosyal sorumluluk projelerine sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz.