Dans sektörünün ünlü dans eğitmeni Burcu Gidenoğlu, ‘Ters’ şarkısı ile dinleyicileri yerinde oynatmaya geliyor! Şimdi ‘Ters’ zamanı

Genç Dans eğitmeni, ‘Ters’ ismini verdiği ilk müzik projesi için, Dünya’nın en seçkin stüdyoları ve müzik prodüktörleri ile çalışmış.

Yeni dönem dans yıldızları arasında zirveyi elinden bırakmayan, başarılı Dans eğitmeni ‘Burcu Gidenoğlu‘, Türkiye’de birçok ünlü müzik yıldızı tarafından tercih edilen seçkin dans eğitmenleri arasında yer alıyor.

Başarılı Dans Kareografı Burcu Gidenoğlu ile çalışan müzik sanatçıları arasında Gülşen'de yer almaktadır.
Ünlü Dans eğitmeni Burcu Gidenoğlu ve Müzik yıldızı Gülşen konser performansında.

Güzel dans eğitmeni, aynı zamanda sahneleri ayağa kaldıran iyi bir koreograf olarak karşımıza çıkıyor.

Ajda Pekkan, Murat Boz, Gülşen, Simge ve daha birçok ünlü müzik yıldızına özel dans hizmeti sunan ‘Burcu Gidenoğlu’, ilk müzik projesi ‘Ters’ için birlikte sahne paylaştığı, ünlü müzik yıldızlarından tam not almayı başarmış durumda.

Ünlü Dans kareografı Burcu Gidenoğlu ile DJ Ozan Doğulu aynı sahnede, konser organizasyonunda.
Başarılı Dans eğitmeni Burcu Gidenoğlu ve Ünlü DJ Ozan Doğulu, canlı konser performansında.

‘Burcu Gidenoğlu’ dans eğitmeni ve kareograflıkta olduğu gibi, müzik sektöründede iddialı olacağının sinyallerini vermeye başlamış.

Ünlü Dans eğitmeni, geçtiğimiz günlerde şarkısı ‘Ters’in promo versiyonu ile Istanbul’un en gözde gece klübünde mini bir lansman ile dinleyicilerin tepkisini ölçmeyi ihmal etmemiş.

Dans Kareografı Burcu Gidenoğlu ve Murat Boz, canlı konser organizasyonunda, aynı sahnedeler.
Profesyonel Dans kareografı Burcu Gidenoğlu ve Ünlü müzik yıldızı Murat Boz, Konser sahnesinde.
Tanınmış DJ’ler ve müzik yıldızları ilk dinlemelerinde, başarılı buldukları ‘Ters’ şarkısı için olumlu ve iddialı yorumları ile ünlü dans eğitmeni Burcu’yu daha da heyecanlandırmayı başarmışlar.

Burcu Gidenoğlu’nun ilk müzik projesi ‘Ters’ in söz ve müzik yazarı, ülkemizin avrupa müzik endüstrisinde başarılı işlere imza atan müzik adamı Tamer Şengül’ olarak kayıtlara geçiyor.

Profesyonel Dansçı Burcu Gidenoğlu ile Dans dersleri devam ediyor. Sizde katılabilirsiniz.
Dans Kareografı ve Yeni Müzik yıldızı Burcu Gidenoğlu, Dans öğrencileri ile dersteyken.

‘Burcu Gidenoğlu’nun ilk müzik projesinin müzik klibini, Türkiye’nin ilk global yönetmenleri arasında zirve isim ‘Mustafa Özen’ tarafından çekiliyor.

Kendine özgü tarzı ve yüksek kalitede müzik kliplerinin üstadı ve Dans’ın yıldız ismi bir araya geliyor. Ortaya çıkacak olan eşsiz güzellikleri şimdiden sabırsızlıkla merak ediyoruz.

Güzel dans yıldızı, ‘Ters’ şarkısının Mix mühendisliğini, Almanya’nın en seçkin prodüksiyon direktörlerine emanet etmiş.

Türkiye’de kendi tarzlarında, en iyi Dans yıldızı olarak gösterilen ünlü eğitmen ‘Burcu Gidenoğlu’ şarkısı ‘Ters’ in, tüm müzik prodüksiyonu ve alt yapısını, Avrupa’nın en seçkin DJ şirketi ‘I Wanna Be a DJ‘ ekibine yaptırmış.

Başarılı dans yıldız Burcu Gidenoğlu, profesyonel dans ekibi ile birlikte gösterilere çıkıyor.
Ünlü Dans kareografı Burcu Gidenoğlu, öğrencileri ile birlikteyken.

Çok yakında heryerde duymaya alışacağımız bir şarkı olan ‘Ters’. Moombahton ve Dancehall müzik tarzlarının harmanlanması ile elde edilmiş. Orient ve çok keyifli bir müzik tınıları ile ortaya muhteşem bir şarkı çıkmış.

Sesli Magazin ekibi olarak, ünlü dans kareografı ‘Burcu Gidenoğlu’ ve tüm ekibine sonsuz başarılar diliyoruz.