DC Dizilerinin Ortak Bölümünden İlk Fragman Geldi

0
1223

Justice League, Avengers gibi serilerin hayatımıza girmediği dönemlerde süper kahramanlar yalnız çalışıyor, adaleti kendilerine özgü yöntemlerle dağıtıyorlardı. Batman ve Superman düşmanlıklarını sonlandırıp arkadaş oldular. (Evet Martha isminin bu denli birleştirici etkisi olacağını kim bilebilirdi?) Spider-Man, Iron Man ile çalışmaya başladı. Justice League ilk maceralasıyla izleyici karşısına çıkacak. Thor ise kardeşi Loki’yi bulmak için Doctor Strange’ten yardım istemiş durumda. Beyaz perdede tüm bu dayanışmayı izlerken bunun renkli ekrana taşınması da bizleri şaşırtmadı.

Geçtiğimiz yazdan bu yana reklamları yapılan 4 ortak bölümden oluşan DC dizilerinin işbirliği önümüzdeki hafta yayınlanacak. Önümüzdeki hafta Türkiye saatiyle pazartesiyi salıya bağlayan gece yayınlanacak olan Supergirl ile başlayacak olan bu ortak hikaye sırasıyla The Flash, Arrow dizileriyle devam edip Cuma günü yayınlanacak Legends Of Tomorrow dizisiyle son bulacak.

Tüm süper kahraman severler bu dört bölümü heyecanla beklerken sonunda ilk uzun süreli fragman yayınlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=cfvEscEGWfI

Dünyayı uzaylı istilasından korumak için kendi başlarına suçla savaşan kahramanlarımız güçlerini birleştirmeye karar veriyor. Önümüzdeki hafta bu dört bölümlük macera sayesinde renkli geçeceğe benziyor.