Deadpool 2’den Beklenmedik Açıklama

0
1138
Deadpool
Ryan Reynolds'ın canlandırdığı Deadpool karakteri kısa sürede tüm dünya tarafından sevildi hatta bu yılın en çok tercih edilen Cadılar Bayramı kostümü oldu.

2016 yılının hiç kuşkusuz en çok konuşulan filmi Deadpool oldu. Ryan Reynolds’ın canlandırdığı Deadpool karakteri kısa sürede tüm dünya tarafından sevildi hatta bu yılın en çok tercih edilen Cadılar Bayramı kostümlerinden biri de Deadpool’unki oldu.

Ancak serinin ikinci filmiyle ilgili sürpriz bir açıklama geldi. Henüz yapım aşamasında olan filmin yönetmeni filmi bıraktığını açıkladı. İlk filmin de yönetmeni olan Tim Miller geçtiğimiz saatlerde Deadpool 2’yi yönetmeyeceğini duyurdu.

Söylentilere göre yönetmen ikinci filmi yöneteceğine dair herhangi bir anlaşma yapmamış ancak filmle ilgili birçok fikir üretmiş ve çekmek için oldukça istekliymiş. Ayrılma sebebi olarak ise başrol oyuncusu Ryan Reynolds’la aralarında yaşanan kreatif uyuşmazlık öne sürüldü.

Tim Miller’a yakın kaynaklar yönetmenin filmden ayrılmasının dostça gerçekleştiğini hatta Fox’un David Suarez’in yazdığı Influx filmini çekmek için Miller ile anlaşmak istediğini belirtti.

Deadpool’un ilk filmi 58 milyon dolarlık bütçeye sahipti ve 782 milyon dolarlık gişe yaptı. İkinci filmin 2018 yılında vizyona girmesi bekleniyor.