DJ Calvin Harris ve Taylor Swift Aşkı Başladı

0
905

Anlaşılan o ki Taylor Swift ve dünyaca ünlü İskoç DJ Calvin Harris ciddi bir birlikteliğin ilk adımlarını atarken hayranlarından hiç birşey saklamamayı tercih ediyorlar. Geçtiğimiz Salı akşamı Calvin Harris’in Taylor Swift ve arkadaşları Ellie Goulding, Lorde ve oyuncu Serayah için hazırladığı barbekü partisi için Taylor Swift’in DJ’e yardım etmesi partiyi Calvin’in Taylor’a sürprizinden öteye taşıdı, buna kısaca çiftin birlikte verdikleri ilk parti de diyebiliriz.

Bu kalabalık arkadaş grubu, geceyi Twitter’dan yayınladıkları fotoğraflarla hayranlarıyla paylaşırken, Calvin’e teşekkürlerini paylaştıkları Tweet’lerle bol bol dile getirdiler. “Burn” ile fırtınalar estiren Ellie Goulding “Beni vejeteryan bbq ile tanıştıran @CalvinHarris’e teşekkürler” notunu, uzun yıllardır arkadaş oldukları DJ için sosyal medyadan paylaştı.

Calvin’in fotoğraflarda görünmemesinin en büyük sebebi ise; Taylor Swift arkadaşlarıyla fotoğraf çekilirken, Calvin Harris’in Taylor’ın kedileri Meredith Grey ve Olivia Benson’ın komik hallerini yakalamaya çalışmasıydı. Aslında Calvin Harris’in bu tatlı kedilere olan aşkı bile Taylor’ı tavlamaya yeter gibi görünüyor.

Taylor Swift’in yakın arkadaşlarının da onayından geçen Calvin Haris için arkadaşları “Taylor Swift’e nasıl davrandığını görüyoruz, ona olan saygı ve sevgisini bu kadar güzel göstermesi onun Taylor Swift için ne kadar mükemmel bir insan olduğunun ispatıdır” notunu düştü.

Bu aşkın ilk dedikoduları Taylor Swift’in Şubat ayında düzenlenen ve en iyi Uluslararası Kadın Solo Sanatçı ödülünü aldığı Brit Ödüllerinde ortaya çıkmıştı.