Drake’ten Romantik Jest

0
728
Romantik
Ünlü rapçi Drake, son günlerde adının sıkça anıldığı Taylor Swift'e romantik bir teklifte bulundu. Taylor Swift'e yakın kaynaklar konuştu.

Ünlü rapçi Drake, son günlerde adının sıkça anıldığı Taylor Swift’e romantik bir teklifte bulundu.

Taylor Swift’e yakın kaynaklar, ünlü sanatçının uzun süredir takip edildiğini yapılan geniş çaplı araştırma sonucunda sapığın tutuklanıp ceza evine sevk edildiğini anlatmıştı. Ancak genç şarkıcı bu olaydan sonra çok sarsılmış ve yalnız kalmaya korktuğu için etrafında hep arkadaşlarını bulundurmaya özen göstermeye başlamış.

Genç şarkıcının bunalımına oldukça üzülen Drake ise Swift için koruma tutmaya karar verdi. Güvendiği bodyguard ekibinden birkaç kişi seçen ünlü rapçi bu hareketiyle Swift’in kalbini kazanmış durumda. Taylor’ın dışarı çıktığında kendini güvende hissetmesi için elinden geleni yapan Drake, büyük bir adım daha atarak Swift’in Los Angeles’taki evine taşınıp kendisiyle birlikte kalabileceğini söyledi. Swift’e yakın kaynaklara göre genç sanatçı bu hassas anında yeni bir ilişkiye başlamak istemediğini ama teklifi değerlendirdiğini, Drake’in ise Taylor’ı ikna etmek için elinden geleni yaptığını belirtti.

Taylor kendini güvende hissetmek istiyorsa Drake ile kalabilir ama bir kadının güvende olmasının yanında bir erkeğin olmasına bağlanması da bizce oldukça yanlış bir düşünce. Eminiz Taylor’ın yanında aldığı boks dersleriyle dövüşmesini oldukça iyi bilen en iyi arkadaşı Karlie Kloss’un olması genç sanatçının içini zaten ferahlatıyordur.

Siz neler düşünüyorsunuz?