En Fit 7 Ünlü Anne

0
729
En Fit
Kim ne yiyor, ne içiyor? Kim hangi sporu yapıyor? Dünyanın en ünlü kadınlarının doğum sonrası taktiklerini bütün detayları ile öğrenmeye hazır mısınız?

En Fit 7 Ünlü Anne

Hamilelik sonrası alınan kilolar, eski vücuda duyulan özlem, akabinde gelen depresyon. Bunlardan kurtulmanın tek yolu pek tabi ki “düzgün” yaşamak, spor yapmak, sağlıklı beslenmek. Dünyanın en ünlü annelerinin sırlarını sizler için öğrendik. Kim ne yiyor, ne içiyor? Kim hangi sporu yapıyor? Dünyanın en ünlü kadınlarının doğum sonrası taktiklerini bütün detayları ile öğrenmeye hazır mısınız?

 

KATE MIDDLETON

kate-mid

Kraliyet ailesinden de olsa Kate Middleton da herkes gibi insan. Hamilelik öncesi zaten fit olan bir vücuda sahipti. Kate de doğumlardan sonra eski haline dönmeyi şak diye başaranlardan. Bunun en büyük nedeni ise kız kardeşiyle kendi alışverişlerini kendilerinin yapması, sürekli sebze ve sağlıklı yağlarla beslenmesi, bisiklete binmesi ve sık sık yürüyüş yapması.

 

GWEN STEFANI

gwen-boat

Üç çocuk annesi No Doubt vokali Gwen Stefani, hiç şüphesiz çocuklarını doğurmasına rağmen dünyanın en fit annelerinden. Yaşam koçunun yaptığı açıklayama göre Gwen bunu fazlasıyla hak ediyor, her gün egzersizlerini yapan, ağırlık çalışan, pasif jimnastik yapan güzel yıldız, kelimenin tam anlamıyla bir Olimpiyat sporcusu gibi yaşıyor.

 

GWYNETH PALTROW

gwyneth-paltrowandkids

İki çocuk annesi Gwyneth Paltrow geçtiğimiz günlerde People Dergisi tarafından Yaşayan En Güzel Kadın ilan edildi. Üstelik iki çocuk doğurmasına rağmen! Paltrow’un sırrı ise düşünülenin tam aksine çok yemek yemesi. Evet, Gwyneth çok yemek yiyor, yemek yemeye aşık olduğunu söylüyor. Bunun için bedel ödemenin son derece normal olduğunu ve gereğini yaptığını söylüyor. Ne olursa olsun, her gün spor yapıyor. Bir gün koşu, bir gün tenis, bir gün yüzme, vs. Canı ne istersen o sporu yapıyor ama günlük spor mutlaka mevcut hayatında. Motto’su şu; “Her gün yemek yemem lazım, bunun için de hergün spor yapmam lazım. Çok basit.”

 

JESSICA ALBA

jessica-alba

İki çocuk annesi güzel yıldız Jessica Alba, spor yapmayı çok sevmediğini kabul ediyor, ama yine de haftada 3 gününü spora ayırıyor. Fit vücudunu daha çok sağlıklı beslenmeyle korumaya çalışan güzel oyuncu, 12 yaşından beri yemeklerini kendisi pişiriyor. Sağlıklı yemeyi evde gelenek haline getiren Alba, çocuklarına su verip gazoz içtiklerine inandırıyor.

 

GISELE BUNDCHEN

gisele-bundchen

Victoria’s Secret’in en gözde meleklerinden Brezilya’lı top model Gisele Bundchen kaliteli yaşamanın ne demek olduğunu en iyi bilenlerden. Dağlarda sık sık yürüyüş yapan Gisele,  sağlıklı beslenmenin yanı sıra her gün yoga yapıyor.

 

JENNIFER LOPEZ

jennifer-lopez-twins

Bayan popo, ikizlerinin doğumuna rağmen bebek öncesi fit vücudundan hiçbir şey kaybetmedi. Günde en az 60 dakika fitness yapan Lopez, bunun yanı sıra sahne performansları için her gün dans provaları yapıyor. Sonuç çok da şaşırtıcı değil aslında, JLo’dan da bu beklenir.

 

EMILY BLUNT

emily-blunt-baby

Devil Wears Prada’daki rolüyle hafızalara kazınan güzel oyuncu Emily Blunt, bebek sonrası eski formuna bir kaç ay içerisinde ulaştı. En büyük destekçisinin eşi olduğunu söyleyen Emily, her gün eşiyle spor salonuna gidiyor, ve birbirlerini motive ediyorlar. Emily’nin söylediğine göre, fit vücudunun sırrı evde yaşadıkları mutluluk, aşk ve düzen.