Fifth Harmony Cephesinde Sular Durulmuyor

0
1612

Son günlerin hiç kuşkusuz en dramalı grubu Fifth Harmony’den yeni bir şok dalgası yayıldı. Geçtiğimiz hafta Lauren Jauregui’nin uyuşturucu madde bulundurmaktan gözaltına alınmasının ardından grup bu sefer de isim değişikliğine gitmek zorunda gibi görünüyor.

XFactor Amerika yarışmasında bir grup haline gelip Fifth Harmony adı altında 3 albüm yayınlayan grubun mecburi isim değişikliğine gideceği konuşuluyor. Bunun sebebi ise grup üyelerinden Camila Cabello‘nun gruptan ayrıldığını menajeri aracılığıyla duyurması.

Bu sabah saatlerinde grubun resmi twitter sayfasından yaptıkları açıklamada Camila’nın gruptan ayrıldığını ve dört üyenin yollarına hem solo çalışmalarıyla hem de grup faaliyetleriyle devam edeceklerini belirttiler.

Dört buçuk yılın ardından, Camila’nın gruptan ayrılmaya karar verdiğini menajerleri aracılığıyla öğrendik. Onun için en iyisini diliyoruz.

Harmonizerlar en başından beri bizimleydiniz, bizi desteklediniz, bizimle birlikte sevinip ağladınız, bizimle beraber büyüdünüz, ve sizin sevginiz ve desteğinizle yolumuza devam edeceğiz. Bununla birlikte, hayranlarımız için dördümüzün, Ally Brooke, Normani Kordei, Dinah Jane ve Lauren Jauregui, yola birlikte devam edeceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizler hem Fifth Harmony olarak hem de solo çalışmalarımızla devam edecek olan birbirine bağlı, güçlü dört kadınız.

Gelecek günler için çok heyecanlıyız, yeni yılın bize getireceği güzel şeyleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

Harmonizerlar, bu işte birlikteyiz. Tüm kalbimizle sizi çok seviyoruz.

Sevgiler,

Ally, Normani, Dinah ve Lauren.

Bu açıklamanın ardından herkes ikinci bir Zayn Malik çöküntüsünün yaşanmasını bekledi ancak pek de öyle olmadı. Çoğu hayran geçtiğimiz yıldan beri gündemde olan bu iddialara inanmış ve Camila’nın grupta olmak istemediği gerçeğini benimsemişti. Biz de açıkçası pek şaşırdığımızı söyleyemeyeceğiz.

Bu dört güzel, yetenekli kadına 2017’nin uğurlu gelmesini diliyoruz. Umarız Camila da Zayn gibi başarılı bir solo kariyer sergileyebilir.