Fransa’da DJ Lady N ile Kadınlar Matinesi çoşacak

0
844
Başarılı bayan DJ Lady N, Fransa kadınlar matinesi konseri için hazırlanıyor

 

Özellikle Avrupa’da kadınların bir araya gelip düzenledikleri matine kültürü tekrar canlanmaya başladığı bu günlerde sizlere bu organizasyonlarla tanınan duruşu ve müzik kültürü ile adından sıkça söz ettiren bir DJ arkadaşımızı da tanıtmak istiyoruz.

DJ Lady N, Almanya doğumlu özel müzik yetenekleri ile yakın çevresinde bu konuda bir hayli konuşulan bir müzisyen. Avrupa’nın seçkin DJ ve müzik prodüksiyon eğitim gurubu #IwannabeADJ ‘den profesyonel eğitimini aldıktan sonrasında ilk olarak Ausburg ve Ravensburg çevresinde müzik ve DJ performansları göstermeye başlayan DJ Lady N kısa sürede yakın ülkelerden de teklif almayı başarmış,

#Fransa 'DJ Lady N' ile eğlenmeye hazırmısın!

We are proud to announce @Dj Lady N 's New Live Concert! Best Events Lyon presents!#France #Lyon Are You Ready!'Kadınlar Matinesi' 02.03.2019 !For more informations please contact Best Events Lyon ————Sizlerle yepyeni etkinliğimizi paylaşmaktan onur duyuyoruz.#Fransa #Lyon Hazırmısın! Muhteşem 'Kadınlar Matinesi'Fransa'nın en güçlü etkinlik grubu Best Events Lyon sunar.———-Dj Lady N 'in yepyeni şarkısı #Sarsarsan 'ı ilk kez bu organizasyonda dinleyeceksiniz. —————-Supported byI wanna be a DJBeni DinletTame Fox

Dj Lady N paylaştı: 19 Ocak 2019 Cumartesi

 

İlk Albümü #Sarsarsan ismini verdiği eseri başarılı genç seslerden Emre Altınel’e okuttuktan sonra ilk albüm projesine imza atmaya hazırlanıyor.  Başarılı DJ Lady N ‘ 2 Mart 2019’ tarihinde ilk defa Fransa’nın Lyon şehrinde Best Events Lyon o gurubunun organizasyonu olan ‘Kadınlar Matinesinde sahne almaya hazırlanıyor.

Bu çok özel etkinlik için farklı bir konsept hazırlayan genç DJ Lady N, bir yandan da ilk albümü #Sarsarsan için çektiği video klibinin yayın tarihi için sabırsızlanıyor.

 

Başarılı DJ Lady N, çok yakında Sarsarsan ismini verdiği albümünü yayınlamaya hazırlanıyor. Deneyimli seslerden Emre Altınel ile çalışan Avrupa’nın en seçkin bayan DJ’i Lady N, muhteşem albüm için geri sayım başladı diyor.

Sizler de başarılı DJ ve müzisyenleri yakından takip ederek destekleyebilirsiniz.

DJ Lady N sosyal medya adresleri Instagram : @djladynofficial  Facebook : @djladynofficial

http://instagram.com/djladynofficial/

 

 

https://facebook.com/djladynofficial/