Furkan Gulden ‘Show Me’ gurur verici bir başarı ile yükseliyor.

0
1320

 

Furkan Gulden Show Me albüm çalışması !
Furkan Gulden Show Me albüm çalışması !

 

Her yıl yetenekli türk sanatçılarının global müzik endüstrisinde gurur verici başarılar, elde etmesi, ülke olarak bizleri onurlandırmaya devam ediyor. Bu başarılara bir yenisi daha ekleniyor. Fakat bu başarı öyküsü diğerlerinden farklı ve hızlı bir seyir çizgisi ile sürüyor. Genç ve yetenekli sanatçılarımızın her geçen gün arttığı bir dönemi yaşamaktayız.Ve bu döneme ayak uydurma yüzdemizide arttırmak durumundayız.

Dünya müziğinin belli bir döngüde dönmesi bir yana bu döngü içerisinde ortaya çıkan yetenekler her geçen yıl daha da artıyor. Aslına bakarsanız, biz müzik editörlerinin dikkatini en çokta bu çekiyor. Sizlere bu yazımda, geçtiğimiz ay profesyonel müzik eğitimi olarak DJ ve müzik prodüktörlüğünü seçen ve bu kategorilerde başarılı bir eğitim süreci geçiren, genç bir ismi ve onun ilk müzik çalışmasını tanıtıcam.

Furkan Gulden henüz genç yaşına rağmen, içindeki müzisyen olma tutkusu, onu seçkin müzik eğitim merkezi Ben DJ olmak istiyorum ekibine kadar ulaştırmış, ortalama 1 ay gibi kısa bir sürede müzik prodüksiyon ve müzik üretim noktasında kendini geliştirmeyi başaran

genç müzik yıldızı, ilk müzik projesini, global müzik prodüktörü Tamer Sengul’un de desteği ile oluşturmuş, Genç bir o kadar da yakışıklı müzisyen Furkan Gulden ‘Show Me’ ismini verdiği ilk müzik projesini eğitim aldığı Ben DJ olmak istiyorum ekibinin Avrupa temsilcisi olduğu, dünyaca ünlü müzik yapım şirketi Caretta Records ile anlaşarak, önümüzdeki haftalar içerisinde yayınlamaya hazırlanıyor.

Furkan ile sohbetim esnasında heyecanını gözlerinden ve sesinin titremesinden fark edebiliyordum. Her zaman olduğu gibi genç yada yetenekli tüm sanatçılar,müzisyenler desteği hakediyorlar. Şarkılarını dinlediğim kadarı ile Furkan Gulden de onlardan biri,sizlere de dinlemenizi ve şarkının resmi satış adreslerinden satın almanızı tavsiye ediyorum.

Furkan Gulden ‘Show Me’ şarkısının kısa bir tanıtımını aşağıdaki video çalışmasından dinleyebilirsiniz. Show Me çok yakında Beatport,Apple Music, İtunes ve Spotify gibi dünya müzik devi mağazalarda yerini alıyor.