Future konseri için gelen ünlü isimleri, Fahri Cabri ve ekibi ‘VIP’ te ağırladı.

0
324
Nilay Deniz Karabulut, Berna Berkman, Buse İskenderoğlu ve Melisa Döngel gibi ünlü ve güzel isimlerde misafirler arasında yer aldılar.
Future konseri için bir araya gelen ünlü isimler ve fenomenler Fahri Cabri’nin ‘VIP’ locasına akın ettiler. Başarılı yapım ve etkinlik danışmanıı Fahri Cabri, tanınmış simaları ve yakın dostlarını Future Konserinde ağırladı.
Future konseri için ‘Fahri Cabri’nin locasına konuk olan Nihal Candan, Nilay Deniz Karabulut, Buse İskenderoğlu etkinlikten mutlu ayrıldılar.
Fahri Cabri bu muhteşem konser etkinliğinde Melisa Döngel, Ayşe Akın, Bahar Candan ve Nihal Candan gibi ünlü isimler ile özel olarak ilgilendi.
Future Konseri Etkinliğinin oluşumunda büyük desteği olan ünlü yapımcı Fahri Cabri ‘nin, birçok tanınmış ismi ‘VIP’ locasında ve Backstage bölümünde ağırladı.
Neredeyse her dönem ses getiren organizasyonların içerisinde görmeye alıştığımız ünlü yapımcı Fahri Cabri, ‘Future’ konseri için destek organizasyonu oluşturdular.
Fahri Cabri arkadaşları Bahar Candan ve Nihal candan’ı future konseri için davet etti

Future  konseri için paylaşım rekoru kırdırttan ünlü yapımcı ‘Fahri Cabri, yakın arkadaşları, fenomenler ve ünlü sunucular üzerinden, konser için paylaşım seferberliği başlattı.

Türkiye ve tüm dünya üzerinde tanınmış sanatçı, model, sporcu ve fenomenler aracılığı ile ‘Future’ konseri için ilgiyi arttırmayı başaran ‘Fahri Cabri, gelen isimler ile yakınen ilgilendi.

Ayşe Akın, Melisa Döngel, Nihan Candan ve Bahar Candan kardeşler gibi renkli isimlerde ‘Fahri Cabri’nin davetlileri arasındaydı. Avrupa’nın en seçkin DJ markası ‘I Wanna Be a DJ’ ekibi ile konser öncesi ve sonrası çılgınca eğlendiler.

Nilay Deniz Karabulut, Berna Berkman, Buse İskenderoğlu ve Melisa Döngel gibi ünlü ve güzel isimlerde misafirler arasında yer aldılar.Fahri Cabri, Sibel Temel ve Gizem Şahin, geçtiğimiz ayda dünyaca ünlü futbolcu ‘Cyle Larin’ ile birlikte sosyal sorumluluk projesi ile gündeme gelmiştiler.

Fahri Cabri ve ekibi daha önce de dünya üzerinde birçok ünlü ismi ülkemizde ağırlamayı başardı.

Future etkinliği sonrası yine aynı ekip ile muhteşem bir yat davetine katıldı. Gecede Türkiye’nin ünlü ve sayılı isimleri yer aldı. Fahri Cabri ve Sibel Temel davetliler ile yakınen ilgilendiler.

Future Konseri için Fahri Cabri, ve ekibinin misafiri olan ünlü isimler, herşeyin harika olduğunu ve unutulmaz bir gece yaşadıklarını paylaştılar. Fahri Cabri’ye özellikle teşekkürlerini paylaştılar.

Future konseri kadar konuşulan bir diğer konu ünlülerin locası olarak tarihe geçebilir. Fahri Cabri ve ekibinin ağırladığı isimler ve etkinlik içerisindeki keyifli paylaşımları takipçileri tarafından ilgi ile izlendi.

Nilay Deniz Karabulut, Berna Berkman, Buse İskenderoğlu ve Melisa Döngel gibi ünlü ve güzel isimlerde misafirler arasında yer aldılar.

Sesli Magazin ekibi olarak, ünlü isim Fahri Cabri’ye etkinlik ve organizasyonlarında başarılar diliyoruz.