Gal Gadot’dan Wonder Woman Yorumu

0
1581
Gal
Haziran ayına kadar Wonder Woman filmini izleme şansımız olmayacak ancak hayranlar San Diego Comic Con'da yayınlanan fragmanla kendilerinden geçti

“O, insanları sadece oldukları kişi için seven bir kadın.”İşte Gal Gadot’dan Wonder Woman yorumu

Haziran ayına kadar Wonder Woman filmini izleme şansımız olmayacak ancak hayranlar San Diego Comic Con’da yayınlanan fragman nedeniyle kendinden geçmiş durumda.

Geçtiğimiz günlerde Wonder Woman çizgiromanlarının uzun süreli yazarı Greg Rucka, karakterin biseksüel olduğunu açıklamıştı. Filmin başrol oyuncusu Gal Gadot bir dergiye verdiği röportajda ise filmde bunu işlemediklerini belirtti. “Bu filmde keşfettiğimiz bir şey değil. Bundan hiç bahsetmedik ancak teorik olarak Themyscira’daki kadınları düşünüp Wonder Woman’ın orada yaşadığı süreyi göz önünde bulundurursak bu oldukça mantıklı geliyor.” açıklamasıyla canlandırdığı Diane Prince/Wonder Woman karakterinin sadece kadınların olduğu bir adada doğup büyüdüğünün altını çiziyor.

“Bu filmde Diane herhangi bir biseksüel ilişki içinde değil. Olay bundan ibaret değil, insanları oldukları kişi için seven bir kadın. Elbette biseksüel olabilir. O insanları sadece kalpleri için seviyor.” açıklamasıyla Wonder Woman’ın cinsel kimliğinin cinsiyete bağlı olmadığını belirtti.