George Clooney & Julia Roberts‘ Aldatma Skandalıyla Karşı Karşıyalar

0
1292
George
Bir aldatma skandalı bir evliliğin daha bitmesine mi neden oluyor! National ENQUIRER gazetesi, Yeni bir HollyWood filmi 'Para Tuzağı'nda baş rol olan George Clooney ve Julia Roberts'ın sette dudak dudağa yakalandıklarını duyurdu. Amal Clooney mutlu değil!

Bir aldatma skandalı bir evliliğin daha bitmesine mi neden oluyor! National ENQUIRER gazetesi, Yeni bir HollyWood filmi ‘Para Tuzağı’nda baş rol olan George Clooney ve Julia Roberts’ın sette dudak dudağa yakalandıklarını duyurdu. Amal Clooney mutlu değil!
Gazeteye göre Avukat Amal Clooney, George Clooney’e 220 milyon $’lık tazminat davası ayrıca boşanma davası açmaya hazırlandığını söylüyor.

Ama bazı sağlam kaynaklara göre ise bu haberin tamamen uydurma bir skandal olduğunu, George ve Julia’nın çok iyi arkadaş olduklarını söylüyor. Hatta çok sağlam bir kaynağın Avukat Amal Clooney’in böylesine asılsız haberlere kulak asmadığını, herhangi bir davanın ya da boşanmanın söz konusu olmayacağını söylüyor. Aynı röpörtaj’da iki kadın arasında bir kavga olduğu haberi’ne de değinildi. İki kadın arasında böyle bir kavga olmadığı da ortaya çıktı.