Global Müzik Yıldızları Türkiye’de

0
1217
Dünya'nın seçkin yapım ve dağıtım şirketleri arasında yer alan Caretta Music Co. ülkemizin seçkin yapım şirketleri olarak global arena'da ön planda olmayı başaran 2645 İstanbul ile yaptıkları anlaşma gereği dünya üzerinde ses getiren müzik yapımları türk müzik paylaşım sitelerinde yayına çıkartıyorlar.

 

Dünyanın seçkin yapım ve dağıtım şirketleri arasında yer alan Caretta Music Co. ve global arenada ülkemizi ön plana çıkaran seçkin yapım şirketi 2645 İstanbul yaptıkları anlaşmayla dünya üzerinde ses getiren müzik yapımlarını Türk müzik paylaşım sitelerinde yayına çıkartıyor.

dj-ran-kiss-kiss-music
DJ R’AN

Bu anlaşmanın ilk meyvesi olarak kabul edilen Fransız yapımı Kiss Kiss isimli projeyi önümüzde ki günlerde hep birlikte Türk müzik mağazaları üzerinden dinleyebileceğiz. 2645 İstanbul genel koordinatörü Abdullah Özdoğan; “bu Türk müzik endüstrisi için büyük bir şans, bizler ülkemizdeki sanatçıların ve müzikseverlerin dünya üzerindeki sanatçılar ve müzik tutkunları ile kaynaşarak Türklerin de global müzik pazarında daha fazla söz sahibi olabilmeleri ve kendilerini geliştirmeleri için çok çalışıyoruz ve daha çok yolumuz var. Caretta Music ve Swat Entertainment gibi iki önemli global markayı Türkler ile buluşturduğumuz için mutluyuz” sözleriyle heyecanını paylaştı.

 

kiss-kiss-big-ali-mohombi-willy-william-muzik-djran
Big Ali

DJ R’an Kiss Kiss müzik projesi için dünyanın en önemli sanatçıları ve müzik yapımcıları ile birlikte çalıştı. Kiss Kiss şarkısında DJ R’an’a Ego şarkısıyla müzik dünyasında hızlı bir yükseliş yakalayan Willy William, son yılların en hit parçalarına imza atmış BMI Ödüllü Mohombi ve Amerikalı müzisyen Big Ali vokalleri ile eşlik ediyor. Ana prodüktörlüğünü Mohombi’nin yaptığı Kiss Kiss, önümüzdeki günlerde Türk müzikseverleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Mohombi

Önümüzdeki günlerde bu başarılı sanatçılarla müzik, hayat ve Türk müzik piyasası üzerine yaptığımız röportajları paylaşacağız. SesliMagazin’i takip etmeye devam edin.

willy-william-djran-dj-ran-mohombi-kiss-kiss-caretta-big-ali
Willy William