Haftanın En Şık Ünlüleri

0
1348

Daily Front Row’un Los Angeles Moda Ödülleri‘nden, The Leftovers filminin galasına kadar bu hafta pekçok etkinlik gerçekleşti. Kırmızı halıda birbirinden şık kıyafetleriyle göz kamaştıran ünlü yıldızları sizler için mercek altına aldık.

Daily Front Row’un Los Angeles Moda Ödülleri kırmızısı halısında göz kamaştıran Kim Kardashian ile başlayalım. Islak görünümlü saçları doğal tonlardaki makyajı ve transparan beyaz elbisesiyle Kim kesinlikle kusursuz görünüyor.

 

Friends dizisiyle hayatımıza giren ve 90ların başındaki genç görüntüsünden hiçbir şey kaybetmeyen Jennifer Aniston The Leftovers filminin galasında siyah deri elbisesiyle yıllara meydan okuduğunu bir kez daha kanıtladı.

Genç neslin en popüler simalarından Lily Collins Pharell’ın düzenlediği Chanel Yemeğinin kırmızı halısında yaşına uygun kıyafeti ve makyajıyla bizden tam puan aldı.

Modellikten oyunculuğa geçiş yapan Cara Delevingne, Las Vegas’ta gerçekleşen CinemaCon’un The State of the Industry tanıtımında yeni saç rengi ve modeliyle karşımıza çıktı. Kırmızı deri eteğiyle kendine has bold görüntüsünü bir kez daha ortaya koyan Cara CinemaCon’un en çok konuşulanlarından olmayı başardı.

Diane von Furstenberg Ödüllerine katılan Karlie Kloss metalik payetlerle süslü mavi elbisesi ve gümüş stilettolarıyla birbirinden ünlü markaların yüzü olmayı hak ettiğini bir kez daha kanıtlamış oldu.