Haftanın En Şık Ünlüleri

0
1463

Bir çok etkinlik ve törenle bu hafta oldukça yoğun geçti. Galalardan ödül törenlerine birçok etkinlikte ünlüler boy gösterdi. Biz de sizler için bu haftanın en şık ünlülerini belirledik.

Kylie Jenner

Yaptığı her işle gündem olan çağımızın altın kızı Kylie Jenner 10 Ocak’ta gerçekleşen bir derginin düzenlediği ödül törenine katıldı. Mor renkli Balmain elbisesiyle tüm bakışları yine kendisine çeviren Kylie’nin elbisesinin ablası Kourtney’nin geçtiğimiz yıl Angel Ball’da giydiği elbisesine benzediğini de fark etmedik değil.

Emma Stone

Her daim doğal ışıltısıyla bizleri büyüleyen Emma Stone yine kırmızı halı maharetini gözler önüne sermiş. Kendisine Altın Küre kazandıran yeni filmi La La Land’in tanıtımı için tüm dünyayı gezen Emma filmin Londra galasında oldukça sade bir şıklık sergilemiş. Sezonun en trend parçalarından ipeği tercih eden Stone şarap rengi ipek elbisesiyle kırmızı halıda sade şıklık denince akıllara gelecek ikonik bir görüntü ortaya çıkardı.

Shay Mitchell

Kylie Jenner ile aynı gecede boy gösteren Pretty Little Liars dizinin yıldızı Shay Mitchell Cinq à Sept tasarımı kıyafetiyle bizlerden tam not almayı başardı.

Sizler neler düşünüyorsunuz? Bu hafta bu üç güzel ünlü dışında favori görüntünüz kime aitti? Görüşlerinizi bildirmeyi unutmayın.