Harry Potter’ın Yıldızı İntihar Etmeyi Düşünmüş

0
1140
Harry
Harry Potter filmlerinin oyuncularından Devon Murray Dünya Ruh Sağlığı gününde twitter üzerinden çarpıcı itiraflarda bulundu.

Harry Potter filmlerinin oyuncularından Devon Murray Dünya Ruh Sağlığı gününde twitter üzerinden çarpıcı itiraflarda bulundu.
Gryffindor’lu Seamus Finnigan rolüyle tanınan oyuncu yıllardır depresyonla mücadele ettiğini açıkladı. “On yıldır sessizce depresyonla savaşıyordum. Artık yavaş yavaş bununla ilgili konuşmaya başladım ve gerçekten çok yardımcı olduğunu fark ettim.” şeklinde tweet atan oyuncu Dünya Ruh Sağlığı Gününde herkese örnek oldu.

“Bu yıl birkaç kez intihar etmeyi düşündüm ve sonunda yardıma ihtiyacım olduğunu fark ettim. İnsanlarla konuşun. Bir arkadaşınızın veya aile bireyinizin sessizce acı çektiğini düşünüyorsanız onlarla konuşmaya çalışın. Değer verdiğinizi gösterin!”

Tweetlerinin ardından oyuncuya destek mesajları yağdı ve hatta bazı hayranları da kendi problemlerini oyuncuyla paylaştı. Murray duygularını dünyayla paylaştığı ve bu sayede insanlara yardımcı olduğu için çok mutlu olduğunu belirtti.