Jekyll and Hyde filmi müzik grubuna ilham oldu!

0
2078

 

 

Dünyaca ünlü korku filmi Jekyll and Hyde, müzik grubu oldu! Geçtiğimiz ay Avrupa’nın en seçkin ve köklüsü olarak kabul edilen,  DJ ve müzik prodüksiyon eğitim grubu Ben DJ olmak istiyorum ekibi ile profesyonel müzik eğitimi ve sonrasında kariyer planlama desteği alan iki müzik tutkunu, izledikleri Jekyll and Hyde filminden ilham alarak, kurdukları müzik gruplarına isim olarak Jekyll and Hyde ismini verdiler.

İspanya asıllı iki Türk gencinin, müzik ve müzik yapımına olan ilgi ve tutkularının önüne geçememişler. Bu nokta itibariyle kendilerini profesyonel müzik yapım stüdyolarında bulmuşlar. Jekyll and Hyde müzik grubu bununla da yetinmeyip, İlk müzik projelerini dünyaca ünlü bir yapım şirketi olan Caretta Records ile anlaşıp Swat Entertainment ekibinin sanatçı kadrosuna yerleşmeyi başarmışlar.

 

Jekyll and Hyde ilk albümleri için Global müzik arenasında seçkin bir isim olarak kabul edilen entertainer Don Weezy’den de destek alma fırsatını yakalamışlar. Yeni ve ilk olmalarına rağmen azimle çalışarak iyi bir başlangış vizyonu oturtan ikili Jekyll & Hyde ‘Absolution’ ismini verdikleri ilk albüm çalışmaları ile tüm dünya üzerinde müzik severler ile buluşmaya hazırlanıyorlar.

Dünya’nın 200 bölgesinde 140 dijital müzik mağazasında, satış kataloglarına giriyorlar.

Biz Sesli Magazin ‘Bi dünya Magazin’ ekibi olarak Jekyll and Hyde müzik grubuna ilk albümleri ile başlayan bu müzik dolu yolda başarılar diliyoruz. Sizlerde başarılı ve yetenekli müzik grubu Jekyll and Hyde için tüm dünya müzik portallarında destek ve sevgi gösterisi yapabilirsiniz.

Jekyll and Hyde ‘Absolution’ ( Tanıtım )