Jennifer Aniston’dan Cesur Açıklamalar

0
638
Aniston
Jennifer Aniston kariyeri boyunca gazetelerin asılsız dedikodularının kurbanı oldu.Ancak Temmuz ayında cesurca bir karar alarak gerekeni konuştu.

Jennifer Aniston kariyeri boyunca gazetelerin asılsız dedikodularının kurbanı oldu. Ancak Temmuz ayında cesurca bir karar alarak bir internet sitesinde hakkında çıkan tüm yalan haberleri hedef gösteren “For The Record” adlı bir yazı yayımladı.

“Eğer birileri için bir sembolsem, bu toplumun annelerimizi, kızlarımızı, kız kardeşlerimizi, eşlerimizi, kadın arkadaşlarımızı nasıl gördüğümüzün bir örneğidir. Kadınların nesneleştirilmesi ve her yaptıklarının kontrol edilmeye çalışılması çok saçma ve rahatsız edici.”

Bu cümleleri neden sarf ettiğini ilk kez Aralık ayında çıkacak olan bir dergiye anlatan başarılı oyuncu “Benim evlenmemiş olmam sürekli utanç verici bir şeymiş gibi anlatıldı, boşanma sürecim utanç vericiymiş gibi gösterildi; az sayıda arkadaşımın olması utanç vericiymiş gibi lanse edildi, göğüs uçlarım bile utanç vericiymiş gibi haber yapıldı. Biz kadınları birbirimize düşürmek için yapılan objektiften neden bakıyoruz? Neden bu saçmalıkları dinliyoruz?” sözleriyle tüm bunları anlatıp insanları bilinçlendirmeyi hedeflediğini anlattı.

30 yıllık kariyerinin ardından tüm bu dedikolara daha fazla katlanamadığını fark eden oyuncu “Kariyerim için gerçekten çok çalıştım ve insanların beni hala çocuksuz, mutsuz bir kadın olarak görmesini istemiyorum.” sözleriyle gazetelerin kendisini yanlış lanse ettiğini bir kez daha açıklıyor.

Ancak tüm bu olumsuz haberlere rağmen Jennifer Aniston hiç olmadığını kadar mutlu. Bunda kariyerindeki başarılı adımların yanı sıra eşi Justin Theroux’nun da payının olduğunu belirtiyor.

“Justin neden mi benim için doğru kişi? Çünkü ne halde olursam olayım onun beni gördüğünü ve beni sevdiğini biliyorum. Yanında kendimi rahat hissediyorum, oynamama gerek yok. O gerçekten çok iyi biri ve birinin ona zarar verdiğini düşünmek bile canımı yakıyor.”

Başarılı oyuncuyu bu cesur açıklamaları nedeniyle kutluyoruz. Umarız kadına olan bakış açısının annelikle sınırlı kalmadığı yılları görürüz.