Jim Carrey’nin Sevgilisi Cathorina White İntihar Etti

0
869
jim-carrey-in-sevgilisi-intihar-etti
Jim Carrey, şu sıralar oldukça zor günler geçiriyor. Bir barışıp bir ayrıldığı sevgilisi Cathorina White, geçtiğimiz Pazartesi günü hayatını kaybetti.

Maske filmiyle hiç bir zaman unutulmayacak ünlü komedyen Jim Carrey, şu sıralar oldukça zor günler geçiriyor. 2012 yılından beri bir barışıp bir ayrıldığı sevgilisi Cathorina White, geçtiğimiz Pazartesi günü hayatını kaybetti. Polis tarafından yapılan tek açıklama ise, İrlanda’lı güzelin büyük bir ihtimal ile intihar etmiş olabileceğiydi. İskoç güzelin ardında bir not bıraktığı ve baş ucunda bazı haplar bulunduğu söylentiler arasında yer alıyor. Polis konuyla ilgili önümüzdeki günlerde açıklama yapılacağını bildirdi.

Jim Carrey güzel sevgilisi Catherina White için gazetecilere, onun çok güzel ve özel fakat bu topraklar için çok hassas bir İrlanda çiçeği olduğunu, ailesine, kendisine ve bütün sevenlerine sabır dilediğini belirtti. Yakın çevresi tarafından ünlü oyuncunun şu sıralar kimseyle görüşmek istemediği ve maalesef ağır bir depresyon geçirdiği belirtildi.