Joss Whedon’dan Yeni Proje Müjdesi

0
1190
Joss
Geçtiğimiz yılın en çok izlenen filmlerinden Avengers: Age of Ultron'ın ardından sinemaya ara veren Joss Whedon tekrar setlere dönmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yılın en çok izlenen filmlerinden Avengers: Age of Ultron’ın ardından sinemaya ara veren Joss Whedon tekrar setlere dönmeye hazırlanıyor.

Bir dergiye verdiği röportajda yeni bir proje üzerinde çalıştığını açıklayan Whedon yarıladığı senaryoyu “tanındığım işlerin çok dışında ve bugüne kadar yazdığım en karanlık proje” şeklinde tanımladı.

“Bu tarihi bir kurgu/korku filmi. İnsanların delirmek üzere olduğu o kötü dönemde, İkinci Dünya Savaşı’nda geçiyor.” sözleriyle projesini açıkladı.

Doksanlı yılların kült dizisi Buffy The Vampire Slayer ve Firefly dizilerinin de yaratıcısı olan Whedon televizyona dönmeyi istediğini de belirtti. “Dizilerin iyi koşullara ulaştığına inanıyorum. Bu filmi gerçekten çekmek istiyorum ama televizyonu da çok özledim.”

Whedon aynı zamanda Aralık ayında vizyona girecek olan Star Wars filmi Rogue One’ın fragmanını izlediğini ve bir Star Wars filmi çekmek istediğini de açıkladı.

Joss Whedon gibi yıllarını sinema ve televizyon sektörüne vermiş birinden Star Wars filmi izlemek gerçekten harika olurdu doğrusu.