Justin Bieber Saldırıya Uğradı

0
586
justin-bieber-saldiri
Justin Bieber saldırıya uğradı.Almanya 'daki bir gece kulübünde çılgın bir hayranı tarafından saldıraya uğradı. Neyse ki ünlü şarkıcının arkadaşlarından biri araya girip günü kurtardı!

Almanya’daki bir gece kulübünde çılgın bir hayranı tarafından saldıraya uğrayan sanatçı neye uğradığını şaşırdı. Neyse ki ünlü şarkıcının arkadaşlarından biri araya girip günü kurtardı!

Arkadaşlarıyla eğlenceli bir gece geçirip stres atmak için Münih’te bulunan bir gece kulübüne giden ünlü şarkıcı, çılgın bir hayranı yüzünden zor anlar yaşadı. Yakın korumalarıyla birlikte gece kulübüne giren Bieber’ı takip eden hayranı sanatçının dikkatini çekmek için defalarca seslendi. Birden ileri atılıp genç sanatçının yakasına yapışan çılgın hayranı çevredeki herkesi şaşkına uğrattı. Neyse ki Bieber’ın yanında olan gizemli kadın, çılgın adamın suratına attığı yumrukla sanatçının herhangi bir zarar görmesini engelledi.

Geçtiğimiz günlerde ünlü sanatçı Lionel Richie’nin kızı Sofia Richie ile ilişkisini noktaladıklarını duyuran genç yıldıza yakın kaynaklar ayrılığın ardından üzülmediğini, Bieber’ın gerçekten bekar olmayı sevdiğini belirtti.