Kanye West OVO FEST’de Drake ile Beraber Albüm Yapacağını Onayladı

0
1345
kanye-west-ovo-fest-de-drake-ile-album-yapacagini-ilan-etti
Kanye West OVO FEST'de Drake ile Beraber Albüm Yapacağını Onayladı

Drake OVO Fest’de Kanye West’e sahnede eşlik etti.

Kanye West son zamanlarda zihinsel olarak yeterince çözülmüş gözüküyor, ancak öyle görünüyor ki bazı ağır toplardan destek alıyor. Geçenlerde, Drake için  Twitter’da Apple’ın önerdiği müzik yayın hizmeti Tidal’ın kazancını üzerine dert yanarak savundu ve şimdi ilk baştan beri tahmin ettiğimiz gibi Kanadalı Rapçi katkısına daha fazla yatırım yapmış. West, bir Toronto Festivaline ev sahipliği yapan Drake’i, OVO Fest 2016’da, West kendi performansı esnasında sahneye çıkarttı.
Şarkılar arasında, dinleyicilere “bu albüm” için hazır olup olmadıklarını sordu, ve büyük bir alkış koptu.
DJ başladığında, işaret verdi “Father Stretch My Hands” son albümü Life of Pablo’ dan, daha sonra West mikrofondan, “Stop, stop, stop”, dedi.” Pablo hakkında konuşmuyorum. VIEWS hakkında konuşmuyorum. Bu albüm hakkında konuşuyorum”dedi. O esnada Drake sahneye çıkmıştı.

Bu Hip-Hop sanatçılarının, hiç bitmeyecek albümlerini duyurma alışkanlıkları, özellikle önceden de aynı yılda birden daha fazla duyurmuş olmaları  West’in Drake ile ortak olması sonucuydu bu sonucun sonunda ise hayranlarının spekülasyonları ile karşılaştılar. Yine de,  Kanye West ve Drake arasındaki albümün beklentisi heyecanın yanı sıra bir başka duygulara da sebebiyet verdi. Albüm ile alakalı ne Kanye West ne de Drake bir başlık belirttiler ne tarih açıkladılar ne de çıkacak albüm için bir bilgi verdiler.