Kanye West ve Drake Birlikte Albüm Yayınlayacaklarını Duyurdu

0
1255
kanye-west-drake-birlikte-album-yayinliyor
Kanye West & Drake

Amerikalı rapçi Kanye West, meslektaşı Drake ile bir albüm üzerine çalıştıklarını onayladı. Bir dergiye konuşan West “Birlikte birçok şarkı üzerine çalışıyoruz. Stüdyoda oldukça keyifli zamanlar geçiriyoruz, gerçekten ortaya çok heyecan verici şeyler çıktığını düşünüyoruz.” sözleriyle Drake’le olan işbirliğinden oldukça memnun olduğunu dile getirdi.

İkilinin birlikte çalışacağına dair ilk dedikodu geçtiğimiz ay Los Angeles’taki bir billboard sayesinde başladı. Billboard’ta Kanye West’in bir şarkı sözü ve Drake’in OVO logosu bulunuyordu.

West, daha fazla bilgi verip sürprizleri bozmamak istediğini söyledi, ancak Drake’e yakın kaynaklar bu açıklamanın genç sanatçının moralini biraz olsun yerine getirdiğini söylüyor. Rihanna ile olan ilişkisinin tekrar başlamasıyla hayatında mutlu bir sayfa açan Drake’in tadı Salı gecesi kaçtı. Yakışıklı rapçi Phoenix, Arizona’da sahne alırken bir hırsız sanatçının tur otobüsüne girip DJ’i Future the Prince’in üç milyon dolar değerinde eşyasını çaldı. Neyse ki hırsız yakalandı ve çalınan eşyalar Future the Prince’e teslim edildi.