Khloe Kardashian: “Artık Kilolu Olan Kardashian Değilim”

0
1154

Ünlü reality yıldızı Khloe Kardashian sağlıklı görüntüsüyle karşımızda. Geçtiğimiz yıldan beri spor yaptığı ve sağlıklı beslenmeye özen gösterdiği bilenen yıldız tüm bu çalışmalarının meyvesini almış. 18 kilo veren ünlü yıldız sonunda kilolu kardeş imajından sıyrıldığı için mutlu olduğunu dile getirdi.

Revenge Body adlı programında kendisi gibi kilo problemiyle baş etmeye çalışan Amerikalılara yardımcı olan Koko, yaşadığı deneyim hakkında ilk kez konuştu.

Beş yıl önce fitness ve sağlıklı yaşama gönülden bağlanacağımı, birçok kişiye bu konuda ilham kaynağı olacağımı, insanları kendi yollarını bulmaları için motive edeceğimi söyleseydiniz kesinlikle suratınıza gülerdim.”

İnsanlara ilham olmayı ve hedeflerine ulaşmaları için ellerinden geleni yapmayı kendine amaç edinen Koko artık kendisini küçük şeylerin mutsuz etmediğini, ruhen daha güçlü olduğunu da sözlerine ekliyor.

Khloe’yi sağlığına kavuşmasını sağlayan yolda pes etmeden savaştığı için kutluyoruz. Sağlıklı olduğumuz sürece dış görünüşümüzle barışık olmamız gerektiğini, bizim için güvensizlik sebebi olan bir özelliğimize başkasının sahip olmak için uğraştığını aklımımızdan çıkarmamak gerek. 2017’nin herkese sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle!