Konser organizasyon şirketi ile anlaşan Belçikalı sanatçı Funda, şarkı yayınlıyor

0
1645
Sanatçı Funda için düzenlenen konser organizasyon şirketi projeleri
Sanatçı Funda'nın son müzik klibi Yanmaz Ağzın isimli esere çekildi. Konser Organizasyon Şirketi
Türkiye’de konser organizasyon şirketi arayan Belçikalı sanatçı Funda aradığını buldu.  Yeni şarkısı için oldukça heyecanlı olan başarılı global müzik sanatçısı, YouTube kanalından yayınladığı Cover şarkılar ile Belçika’da haber konusu olmuştu.

Dünya’nın en seçkin plak şirketleri ile çalışan başarılı sanatçı ‘Funda’nın yeni konser organizasyon şirketi ile projeleri yolda.

Türkiye’de son 5 yılda birçok hit müzik projesine imza atan genç sanatçı ‘Funda’nın yeni projesi için ünlü isimler ile çalıştığını paylaştı. Global müzik yapımları için ‘I Wanna Be a DJ’ ekibi ile konser organizasyon şirketi ortak projelerinide aktif ettiğini ekledi

Sanatçı Funda için düzenlenen konser organizasyon şirketi projeleri
Sanatçı Funda’nın son müzik klibi Yanmaz Ağzın isimli esere çekildi. Konser Organizasyon Şirketi

Dans ve müziği birleştirecek konseptler üreten genç sanatçı konser organizasyon şirketi ile uyumlu bir şekilde çalışıyor.

Belçika ve tüm Avrupa ülkelerinde sahne ve konser organizasyon etkinliklerine katılan genç sanatçı ‘Funda’ aynı zamanda profesyonel bir dans sanatçısıdır. Avrupa’nın var olan dans müziğini en güncel haliyle ülkemize kazandırmak istediğini vurguluyor. Dans ve müziğin birleşeceği konser organizasyon etkinlikleri düzenlemeyi planladığını paylaştı.

Güzel sanatçı Funda'nın konser organizasyon şirketi ile anlaşma imzaladığını paylaştı
Başarılı sanatçı Funda’nın konser organizasyon şirketi için iyi bir araştırma yaptı.

Youtube gibi dijital video sitelerinde en fazla izlenenler arasına giren video kliplere sahip olan başarılı sanatçı ‘Funda’ Belçika’da en yetenekli sesler arasında gösteriliyor.

Uluslararası konser organizasyon şirketleri ile dünya turneleri sonrasında Türkiye’de ilk defa bir organizasyon şirketi ile anlaştığını paylaştı.

eşsiz ses ve dans projelerine imza atan genç sanatçı Funda'nın konser organizasyon şirketi belli oldu
başarılı sanatçı Funda ile sınırsızca eğlenmek için konser organizasyon şirketi ile iletişim kurabilirsiniz.

Avrupa’nın en tanınmış sanatçı ve dansçıları ile aynı sahneyi defalarca paylaşma fırsatı bulan ilk ve tek Türk olarakta biliniyor.

Belçika’da yaşayan gururumuz ‘Funda’ katıldığı tüm dünya konser organizasyon projelerinde tanınmış sanatçı ve dansçılar ile aynı sahneyi paylaşan ilk ve tek Türk olmanın gururunu yaşadığını belirtti.

Türkiye’de birçok sanatçı ile düet projesi düzenleyerek onları destekleyen genç sanatçı, gelecekte çok daha farklı isimler ile projeler ve konser organizasyon turneleri düzenlemeyi planladığını paylaştı.

Ünlü müzik yıldızı ‘Funda’ global müzik yapım işlerinde ‘I Wanna be a DJ‘ markası ile çalıştığını belirtti. Yeni konser organizasyon şirketi instagram’da.

İlk olarak Belçika’da kurdukları müzik grupları ile profesyonel müzik yaşamına başlayan eşsiz ses ‘Funda’ Türkiye’de birçok seçkin TV programı ve Dijital TV kanallarında programlara katılıyor. Beyaz Şov, Okan Bayülgen bunlardan bazılarıdır.

Birçok dilde şarkı söyleme yeteneğine sahip genç müzik yıldızı, Gelecekte vereceği konser organizasyon projeleri için özenle ve yoğun bir tempoda çalışıyor.

Çok yakında heryerde duymaya alışacağımız şarkısı ile ‘Funda’ muhteşem konser organizasyonları ile bizleri eğlendirmeye hazırlanıyor.

Güzel müzik sanatçısı Funda’nın resmi instagram hesabını takip ederek güncel müzik çalışmaları ve tüm konser etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

Funda’nın instagram adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Sanatçı ‘Funda’ ve konser organizasyon şirketi ile iletişime geçmek için müzik Yıldızı’nın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Başarılı sanatçı ve müzik yazarı Funda’nın dijital PR ve medya yönetimini ‘Beni Dinlet‘ ekibi yürütmektedir.