Lady Gaga’dan Şaşırtan Protesto

0
653
Lady
Sanat dünyasının en sansasyonel ismi Lady Gaga, Amerika Birleşik Devletleri'nin yeni başkanını seçmek için gerçekleşen seçimlerin ardından olay yarattı.

Sanat dünyasının hiç kuşkusuz en sansasyonel ismi Lady Gaga, Amerika Birleşik Devletleri’nin yeni başkanını seçmek için gerçekleşen seçimlerin ardından Instagram hesabı üzerinden ilginç bir paylaşım yaptı.

Demokrat kanadın adayı Hillary Clinton’ı desteklediğini belirten ünlü şarkıcı seçimleri Cumhuriyetçi partinin adayı Donald Trump’ın kazanması üzerine yaptığı protestoyu sosyal medya hesapları üzerinden dünyaya duyurdu. Donald Trump’ın sahibi olduğu Trump Tower’ın önüne gidip “Trump’ın nefretini sev” anlamına gelen “LoveTrumpsHate” yazılı pankartıyla poz veren sanatçı hayranlarına sevgi ve barışın kaybedilmediği mesajını verdi.

“Trump’ın nefretini sevdiğimiz, iyiliğin olduğu bir ülkede yaşamak istiyorum.”  Amerikan bayrağı ve kalp emojileri ekleyerek siyah beyaz fotoğrafını Twitter üzerinden paylaştı.

Aynı fotoğrafı Instagram üzerinden ise “Bizi hiç umursamadan böldü. Bundan böyle birbirimize sahip çıkalım.” notuyla paylaştı.

https://www.instagram.com/p/BMlc8IJDlrX/

Lady Gaga gibi pek çok ünlü seçimlerde Hillary Clinton’ı desteklediğini belirtmişti. Bu ünlüler arasında John Legend, Katy Perry, Miley Cyrus, Chris Evans, Mandy Moore, Keegan Allen, Beyoncé, Jay Z, Kim Kardashian da bulunuyordu. Söylentilere göre Katy Perry ve Lady Gaga, Donald Trump’ın kazandığını öğrenince kuliste gözyaşlarına boğulmuşlar.

Siz Donald Trump’ın başkanlık seçimlerini kazanmasıyla ilgili neler düşünüyorsunuz?