Lindsay Lohan’ın Türkçe Merakı

0
634
Lohan
Uzun yıllar uyuşturucu ve alkol problemi yaşayan Amerikalı ünlü oyuncu ve şarkıcı Lindsay Lohan herkesi şaşırtan bir karar aldı!

Uzun yıllar uyuşturucu ve alkol problemi yaşayan ünlü oyuncu ve şarkıcı Lindsay Lohan herkesi şaşırtan bir karar aldı. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye yaptığı ziyaretle adından söz ettiren Lohan Türkiye’den oldukça etkilenmiş. Türkiye’yi çok sevdiğini her fırsatta dile getiren oyuncu Türkçe öğrenmeye başladığını açıkladı.

“Çocukluğumdan beri yeni diller öğrenmeye meraklıyım. Fransızcayı ana dilim gibi konuşabiliyorum. Rusçayı anlayabiliyorum ve Türkçe öğrenmeye başladım. Bunun yanında Arapça dersleri de alıyorum.” sözleriyle zararlı alışkanlıklardan kurtulup hayatına çekidüzen vermeye başladığını belirtti.

Öğrendiği diller nedeniyle sahip olduğu Amerikan aksanını kaybetmeye başladığı gözlemlenen ünlü oyuncu bu durumla ilgili Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı. “Yeni aksanıma ne demeliyim? #LILOHAN demeyi düşünüyorum.” tweetiyle aksanıyla ilgili çıkan haberlerle bir nevi dalga geçti.