Logan Filminden Beklenen Fragman Geldi

0
1342
fragman
James Mangold'ın yönettiği X-Men serisinin hiç kuşkusuz en sevilen süper kahraman/mutantı Wolverine'in üçüncü filmi olan Logan'ın fragmanı yayınlandı.

James Mangold’ın yönettiği X-Men serisinin hiç kuşkusuz en sevilen süper kahraman/mutantı Wolverine’in üçüncü filmi olan Logan’ın fragmanı sonunda yayınlandı. Logan’ın kesinlikle daha iyi günleri olduğunu söyleyebiliriz.

Hugh Jackman’ın Logan/Wolverine karakterine hayat verdiği filmde, Logan yine X-men olarak geri dönüyor ancak dünya oldukça farklı bir halde. Yıl 2024, ve tüm mutantlar ölü görünüyor. Wolverine tüm bu olanlarla başa çıkmakta zorlanıyor, eskisi kadar hızlı iyileşemiyor ve sürekli içiyor. Ancak Charles Xavier Logan’ı bulup kendisine çok benzeyen küçük bir kıza bakmasını istediğinde işler karışmaya başlıyor. Logan’ın küçük kıza karşı şüpheyle yaklaşması, güven duymaması filmin karanlık havasını belirginleştiriyor.

Fragman sizi de bizi heyecanlandırdığı kadar heyecanlandırdı mı? Filmi izlemek için sabırsızlanıyoruz. Logan 3 Mart 2017’de gösterime girecek.