Louis Tomlinson’ın Acı Günü

0
670

Geçtiğimiz yılın sonunda yayınladıkları albümle grup olarak müziğe ara verdiklerini ve solo projeleri üzerine yoğunlaşmak istediklerini duyuran One Direction grubunun sevilen üyesi Louis Tomlinson’dan gelen acı haberle sevenleri yasa boğuldu.

Genç sanatçının annesi Johannah Deakin’e (42) bu yılın ilk aylarında lösemi teşhisi konulduğu ancak tüm tedavilere rağmen Johannah’nın 7 Aralık’ta hayata gözlerini yumduğu açıklandı.

Bu ani haberle birlikte sanatçının hayranları yasa büründü. Sosyal medya üzerinden aile üyelerini ve Louis’yi taziye mesajına tutan hayranları twitterda en çok konuşulanlar listesine Johannah’nın adını yazdırdı.

Aile avukatları yaptığı açıklamayla herkesten yas dönemindeki aileye saygı göstermelerini rica etti.

https://www.instagram.com/p/BM9s8S3jSzV/

Louis’yi bu acı gününde hayranları dışında arkadaşları da yalnız bırakmadı. Gruptan ayrılmasıyla aralarının bozulduğu konuşulan Zayn Malik de eski grup arkadaşına taziye mesajında bulundu.

Seni seviyorum kardeşim! Tüm ailen için dua ediyorum. Güçlü duruşunla gurur duyuyorum ve biliyorum ki annen de gurur duyuyor! xx” şeklinde tweet atan Zayn bu kötü gününde Louis’nin yanında olarak dostluklarının ne kadar güçlü olduğunu kanıtladı.

Biz de Tomlinson ailesine baş sağlığı diliyor, Johannah’nın yaptığı tüm hayır işleri ve güzel kalbiyle kendisine yakışan bir yere gittiğine inanıyoruz.