Makyajsız Ünlüler – Hollywood Özel

0
2240
makyajsiz-unluler-hollywood-ozel
Güzellikleri efsane olan Hollywood starlarının, makyözleri olmadan sokağa çıkamayacak halde olduklarını pek çok kez duymuş ya da görmüş olabilirsiniz.

Dünyayı kasıp kavuran seksi yıldızların makyajsız hallerini görünce şok olacaksınız. Her açıdan güzel görünmeyi başaran, güzellikleri efsane olan Hollywood starlarının, makyözleri olmadan sokağa çıkamayacak halde olduklarını da pek çok dedikodu haberlerinde duymuş ya da görmüş olabilirsiniz.

Hollywood makyözlerinin bir dokunuşu sayesinde dakikalar içinde star görünümü siz de kazanabilirsiniz. Peki starlarımız makyözleri olmadan, büyüleyici güzelliklerinden ne kadar uzaktalar? İşte sizin için yakaladığımız bazı yıldızlar ve makyajsız yüzleri.

KIM KARDASHIAN

52c4a7713adbe3a3e842b66541c16d69

Reality Yılzdızı Kim Kardashian, bizi en çok şaşırtanlardan oldu. Makyajsız görünümüyle tam bir hayal kırıklığı yaşatan Kim Kardashian, makyajlıyken Hollywood’un son yıllarda temsili yüzü olmayı başarıyor.

 

PAMELA ANDERSON

pamela-anderson

Kimse Pamela Anderson’ın seksiliğini tartışamaz. Dünya üzerindeki etkisi yıllardır bitmeyen, hemen her listede en seksiler arasında yer almayı başaran Anderson’ın makyajsız hali onu sarışın bomba rolünden çok uzaklara götürüyor. Pamela’yı böyle göstermek istemezdik, fakat artık yakalandı.

 

JENNIFER LOPEZ

jennifer-lopez

JLo NO! Latin rüzgarını en kuvvetli estiren yıldız hiç şüphesiz ki Jennifer Lopez’den başkası olamaz. Dansları, vücudu, yeteneği ve muhteşem suratı ile bir çok kez dünyanın en güzel kadını seçilen JLo, makyajsız da hiç fena görünmüyor. JLo seksiliğinden eser yok tabi, fakat güzellik başka birşey.

 

KHLOE KARDASHIAN

khloe-kardashian

Khloe Kardashian için “tam bir fiyasko” desek, yeterli midir?

 

CAMERON DIAZ

cameron-diaz

Cameron Diaz, büyüleyici bakışlarıyla her kırmızı halının hakkını vermiştir.  Kusursuz görünen cildi ve keskin bakışları ile her zaman Hollywood’un en özgüvenli kadınlarından olmayı başardı. Sizce bu özgüven makyajsız da mevcut mudur?

 

BRITNEY SPEARS

britney-spears

İşte bu dayanılmaz! En sansasyonel, en seksi, en iyi dansçı, en iyi popçu, hemen herşeyin en iyisi, en çok konuşulanı, en en en eni Britney Spears! Makyajsız yakalanan Britney Spears’in suratı malesef bakılacak halde değil. Makyajla, kostümlerle sahnenin tozunu attıran Britney, makyajsız, doğal haliyle, New York sokaklarında görüntülendi, toz attırmaktan kilometrelerce uzaklarda.

 

KATE MOSS

kate-moss

Dünyanın en güzel modeli? Peki, tamam.

 

SOFIA VERGARA

sofia-vergara

Kolombiya’lı güzel oyuncu Sofia Vergara, makyajsız haliyle kendisine benzemiyor, fakat yine de güzelliği ortada.