“Mariah’ın Dünyası”: Mariah Carey’s E! Dizisinin İlk Tarihi

0
1160
mariah-carey-dizisi-tarihi
‘Mariah’ın Dünyası’: Mariah Carey’s E! Dizilerin İlk Tarihi, Fragman Mariah’ın Dünyası, sekiz bölümlük olay dizi. Şarkıcı, söz yazarı Mariah Carey'i takip eden, “Sweet Sweet Fantasy” dünya turunu 4 Aralık'da E'de başlatıyor! Biz de fragmana bugün ilk defa TCA'da bir göz attık.

“Mariah’nın Dünyası”: Mariah Carey ’s E! Dizilerin İlk Tarihi, Fragman

Mariah’ın Dünyası, sekiz bölümlük olay dizi. Şarkıcı, söz yazarı Mariah Carey’i takip eden, “Sweet Sweet Fantasy” dünya turunu 4 Aralık’da E’de başlatıyor! Biz de fragmana bugün ilk defa TCA’da bir göz attık.

Diziler, Carey Birleşik Krallık, Avrupa ve Afrika’da turunu başlattıktan sonra geliyor, hepsi gelecek düğününü planlarken gerçekleşiyor. İlk defa Birleşik Devletler ve Kanada’da 4 Aralık Pazar günü saat akşam 9’da başlıyor. Kuzey Amerika dışındaki ilk yayın E!’de 15 uluslararası kanalda, 153 ülkede ve 24 dilde, Birleşik Krallık, Avustralya ve Yeni Zelanda’da Birleşik Devletler’de 24 saat içinde, ve tüm uluslararası kanallarda iki hafta içinde E! Birleşik Devletler yayınında başlayacaktır.
Bir şarkıcı, söz yazarı ve yapımcı olarak, Carey, diğer ödüller arasında beş Grammy ödülünü, 21 Amerikan Müzik Ödülünü, 14 Reklam Panosu Müzik Ödülünü ve BMI’nin İkon ödülünü, kazanmıştır. Aynı zamanda son on yılın reklam panosu sanatçısı ve dünya müzik ödüllerinin dünyada Milenyum’da en çok satan kadın sanatçıdır.
Yaz sonunda, Carey Las Vegas’a “Mariah #1 to Infinity”’nin ikinci yarısı için Colosseum’daki rezidansına geri dönecektir, ardından sonbahardan sonra Latin Amerika’ya “Sweet Sweet Fantasy” turu ile Arjantin, Şili, Brezilya, ve Meksika’ya gidecek.