Yazık Jules’a! Michael Wainstein’ın Yasak Aşkının Eşi Sonunda Konuştu

0
1136
michael-wainstein-yasak-askinin-esi-konustu
"New York'un Gerçek Ev Kadınları" starının gizli aşkı ortaya çıktı! Michael Wainstein bunun olacağını tahmin edemezdi!

“New York’un Gerçek Ev Kadınları” starının gizli aşkı ortaya çıktı! Michael Wainstein bunun olacağını tahmin edemezdi!

Michael Wainstein’den,aldatıldığını öğrendiği için ayrılacağını açıkladı ancak aldatan taraf bir tek Michael değildi.

Tsion Bensusan’ın kendisini Jules’un sadakatsiz eşiyle aldattığını öğrendiği için eşiElyse Bensusan’a boşanmadavası açtığı konuşuluyordu

“Evet bu doğru, ancak bu konu hakkında yorum yapmak istemiyorum.” zavallı koca içinde bulunduğu zor durumu bu sözlerle açıkladı. Bu açıklamasından kısa bir süre sonra ise boşanmalarının sebebinin aldatılması olmadığını, çiftin birkaç aydır ayrı olduğunu resmi olarak ayrılmayı aylar önce konuştuklarını ve arkadaş kalacaklarını anlattı. Ardından özel hayatlarına saygı duyulmasını rica etti.

Skandalın yıldızları, geçtiğimiz günlerde Elyse’ın çocuklarından biriyle HomeGoods’ta alışveriş yaptıktan sonra Central Park’a geçerken görüntülendiler. Bununla birlikte çift birlikte olduklarını göstermiş oldu.

Tsion ve Elyse 2010 yılında evlendiler ve iki tane kızları var. Michael ve Jules ise 2008 yılında evlendiler, çiftin Jagger ve Rio isimli iki çocukları var.

Jules geçtiğimiz günlerde oğlunun babalasına eve gelmesi için yalvardığını, bu dileği gerçekleşmeyince de yaşadığı hayal kırıklığını detaylıca anlattı.

“Kalbim her seferinde, bu şovu izlerken ve Jagger’ı telefonda ağlarken görünce kırılıyor.”, diye itiraf etti. “Anne ve babamın karşısında durumu çözmeye çalıştım, çünkü onları telaştırmak istemiyordum, özellikle hastaneden yeni çıkan babamı, ancak yalnız kaldığım an gözyaşlarına boğuldum.”

Michael, davayı 15 Temmuz’da açtı, ama karısını aldattığını reddediyor.

Boşanma haberi duyulduğundan kısa bir süre sonra Jules’un evine polis çağırmasıyla birlikte boşanma sürecinin çalkantılı geçtiği iddiaları güç kazandı.