Michelle Obama Sarı Dantel Elbisesinde Sanki Bir Günışığı

0
871
michelle-obama-sari-dantel-elbisesi
Michelle Obama, Singapur Başbakan'ı Lee Hsien Loong, ve eşi, Ho Ching'i Washington DC'de ağırladığında muhteşem gözüküyordu. Toplantıya 2 Ağustos'da, Beyaz Saray'da ev sahipliği yaptı ve sarı dantel elbisesiyle harika bir ev sahibiydi. Siz de elbisesini bizim sevdiğimiz kadar sevdiniz mi?

Michelle Obama, Singapur Başbakan’ı Lee Hsien Loong, ve eşi, Ho Ching’i Washington DC’de ağırladığında muhteşem gözüküyordu. Toplantıya 2 Ağustos’da, Beyaz Saray’da ev sahipliği yaptı ve sarı dantel elbisesiyle harika bir ev sahibiydi. Siz de elbisesini bizim sevdiğimiz kadar sevdiniz mi?
Michelle Obama, 52, tercih ettiğimiz bir stil ikonudur ve bizi her defasında yeni ve mükemmel kıyafetleri ile şaşırtmaktadır. Bu sefer, bir toplantıya ev sahipliği yaptı ve Naeem Khan’ın sarı elbisesini giymeye karar verdi. Tamamen kusursuzdu.
FLOTUS, parlak, çiçek desenli sarı elbise adeta bir gün ışığı gibi gözüküyordu. Naeem Khan en çok tercih ettiği tasarımcılardandır ve onun desenli elbiselerinden bazılarını, sık sık seçmektedir, bu yüzden bu özel durum için yaptığı seçim de bir süpriz değildi. Bu mükemmel dantel elbisenin, üst kısmı boyundan bağlanan bir yakada birleşmektedir. İnce belinde kalın sarı bir kemer mevcuttur, elbisenin diğer kalanı ise, diz altına kadar süzülmektedir. Aksesuar olarak çok güzel bir çift turkuaz renginde küpeler kullanmıştır. Ayrıca saçları da fönlüdür – harika gözüküyor.