Monica Lewinsky ve Bill Clinton’ın Aşk Çocuğu Konuştu

0
842
Monica Lewinsky
1996 yılında doğan, Danny, diğer adıyla Bill Jr isimli bir oğulları olduğunu biliyor muydunuz? Eski Amerikan Başkanı Clinton, çocuğunu sahiplenmiş.

Eski Beyaz Saray çalışanı Monica Lewinsky ile Eski Amerikan Başkanı Bill Clinton’ın sansasyonel ilişkisini bilmeyen kalmamıştır. Fakat 1996 yılında doğan, Danny, diğer adıyla Bill Jr isimli bir oğulları olduğunu biliyor muydunuz?

Eski Amerikan Başkanı Clinton, çocuğunu sahiplenmiş. Monica Lewinsky ve Bill Jr’ın iddialarına göreyse, Bill Clinton sadece kağıt üzerinde babalık yapmış. Bugüne kadar çocuğunu sadece 5 kere gören Clinton’nın eşi Hilary Clinton, konu hakkında henüz bir açıklama yapmayarak sadece başkanlık yarışına odaklı bir şekilde yaşıyor.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra aktif olarak politikanın içinde olacağını ve bir gün Amerikan Başkanı olmayı hedeflediğini söyleyen Bill Jr, medya aracılığıyla babasına şu notu gönderdi.

‘Para umrumda değil. Annemden nefret ettiğini biliyorum ama bunun benimle bir ilgisi yok. Ama dürüst olmak gerekirse, üniversiteye başladığımda annemden kurtuldum diye ben çok mutlu oldum ve tek istediğim gelip beni görmen. Seni özlüyorum baba.’