Muhammed Ali’nin Oğlu Eşini & Çocuklarını Boksörün Milyonlarından Sonra Ortada Bıraktı

0
1301
muhammed-ali-nin-oglu-mirasla-kayboldu
Magazinler Muhammed Ali'nin asıl mirasçılarının 80 Milyon Dolarlık önemli şansı kabul etmediğini söylüyor! Şampiyonluğu geç elde eden ünlü boksörün eşi dokuz çocuklu ve dul Lonnie, Kaliforniya'da 28 Haziran günü, mirasını paylaştı.

Artık parası var.

Muhammed Ali’nin asıl mirasçılarının 80 Milyon Dolarlık önemli şansı! Şampiyonluğu geç elde eden ünlü boksörün eşi dokuz çocuklu ve dul Lonnie, Kaliforniya’da 28 Haziran günü, mirasını paylaştı.
Toplantı sırasında, boks efsanesinin yedi kızı ve öz oğlu Muhammed Ali Jr., ve eşit pay elde eden evlatlık oğlu ile herşey ılımlı gitti, ve Ali Jr. Lonie’nin mirasından pay sahibi oldu, aslında herkes bu sonuçtan memnun değildi.

Bir kaynak, 44 yaşındaki Ali Jr. eşini ve iki çocuğunu bıraktığını ve Chicago’nun kötü kesiminden Güney kısmına, daha iyi bir mahalleye taşındığını bildirdi.

“Ali Jr. 28 haziran günü Kaliforniya’ya gitti ve aniden servet sahibi oldu.”, diye kaynak belirtildi. 74 yaşında 3 Haziran’da vefat eden Muhammed Ali’nin öz oğlu, yıllardan beri ünlü babasından uzaklaşmış olan Ali Jr. için büyük bir değişimdi. Son on yılda, ailesi ve kendisi, eşi Shaakira ve çocukları, Ameera, (8) ve Shakera, (7) gıda bağışlarına güvendiler ve geçinmek için cemiyet üyelerinin bağış yaptığı ortaya çıktı. Ali Jr. Chicago’nun kötü kısmı Batı Englewood bölgesinden Midway Havaalanı’nın orta sınıf mahallesine taşındı, “eşi ve çocuklarını ise bıraktı”, diye bir kaynak belirtildi.
“Eşine, kendisine güzel şeyler alması için 75 Dolar verdi ve çocuklarına yeni ayakkabılar aldı. Aynı zamanda çocukları için bir güven fonu başlatmak istedi.”, diye eklendi,

Marijuana bağımlılığı ve diğer konularla ilgilenen Ali Jr.’un kaynağı.

Kaynak, aile üyelerinin şimdi Jr.nin doğru yoldan sapmamasını umuyorlar, dedi. Ancak Ali Jr. bir işletme başlatmayı ve toplumdaki insanlara yardımcı olmaya odaklanıyor.
Köstebeğimiz, “Tarım işleri yapmak istediğini ve insanlara yardım etmek istediğini”, söyledi. “Fazla bir şeye ihtiyacı yok. O güzel bir dost” diye de ekledi.