Perrie Edwards Suskunluğunu Bozdu

0
1053
Perrie
Başarılı pop grubu Little Mix'in üyesi Perrie Edwards geçtiğimiz yıl Zayn Malik ile olan dört yıllık ilişkisini sonlandırdıklarını duyurmuştu.

Başarılı pop grubu Little Mix‘in üyesi Perrie Edwards geçtiğimiz yıl Zayn Malik ile olan dört yıllık ilişkisini sonlandırdıklarını duyurmuştu. Grup üyelerinin kaleme aldığı yeni kitapları Our World‘de güzel şarkıcı Malik ile olan ilişkilerinin nasıl sonlandığını ilk kez anlattı.

“Hayatımın en kötü dönemiydi. İki yıl nişanlı kaldığımız dört senelik ilişkimizi bir mesajla bitirdi. Kariyerim açısından her şey yolunda olsa da benim için çok zor bir dönemdi. Dışarıdan mutlu görünüyordum ama aslında çok kırılmıştım.”

Perrie o zor günleri atlattığını ve şu an çok mutlu olduğunu belirtti. “Şu an yalnızlığın tadını çıkarıyorum, hayatımda birinin olmasına ihtiyacım yok.”

Güzel sanatçının, sürekli aldatma dedikodularıyla uğraşmak zorunda kalan Malik’in şimdiki kız arkadaşı Gigi Hadid için üzüldüğü kulislerde konuşulanlar arasında.

Grup yeni singleları Shot Out to My Ex‘i geçtiğimiz günlerde X Factor İngiltere’de seslendirdi. Şarkı Perrie Edwards tarafından yazılmış olmasa da Zayn Malik ile şarkıyı bağdaştıranların sayısı azımsanamayacak kadar fazla.