Rob Kardashian, Kız Kardeşi Kim Kardashian’ın Düğününe Katılmama Sebebini Açıkladı

0
697
rob-kardashian-sebebi-acikladi
Rob Kardashian

Kardashian ailesinin büyük gizemlerinden biri sonunda açığa çıktı! Kanye West ve Kim Kardashian çiftinin 2014 yılında Paris’te gerçekleşen görkemli düğününe Kim Kardashian’ın kardeşi Rob’un katılmama nedeni büyük bir merak konusuydu. People dergisine konuşan Rob Kardashian olayın iç yüzünü ve yaşadıklarını anlattı.

“Düğünden bir gece önce Paris’te elbise provasındaydım ve kendimi hiç rahat hissetmiyordum. Boyum 1.85 o zamanlar ise 135 kiloydum. Havaalanı paparazzilerle doluydu, internette yayınlanan fotoğraflarımı görünce görüntümden hiç memnun olmadığımı fark ettim.” Bu samimi itirafıyla düğüne katılmamasının sebebinin aldığını kilolar sebebiyle kendine olan güveninin gittikçe azalması olduğunu belirten Rob Kardashian, kız kardeşinin düğününe katılmadığı için pişman olduğunu ama bunun kendisi için çok özel bir karar olduğunu da söyledi.

Nişanlısı Blac Chyna ile tanıştığı günden beri daha mutlu biri olduğunu anlatan Rob Kardashian, kilo verip tekrar sağlıklı günlerine kavuşması için en büyük destekçisinin nişanlısı olduğunu da ekledi. Çiftin Aralık ayında dünyaya gelecek olan bebeklerinin cinsiyetinin kız olduğu geçtiğimiz Mayıs ayında açıklanmıştı.