Rob Kardashian İhanete mi Uğradı?

0
724
blac-chyna-rob-kardashian
Blac Chyna & Rob Kardashian

Blac Chyna, Kardashian İmparatorluğundaki yerini kaybetmek üzere! Söylentilere göre Rob Kardashian, Blac Chyna ile birlikteliklerinden doğacak olan bebeğin gerçek babası olmayabilir. Bu iddialar Blac Chyna’nın başka bir erkekle görüntülenmesinin ardından hız kazandı.

Çifte yakın bir kaynağa göre Blac Chyna birkaç aydır Glee dizisinin oyuncularından Pilot Jones ile görüşüyor. İkilinin oldukça samimi fotoğraflarının olduğu ve internette yayınlanmasının da beklendiği söylentiler arasında.

Tüm bu iddialara güç kazandıran ise Blac Chyna ve Pilot Jones’un geçtiğimiz Mart ayında bir kulüpte eğlenirken çekilmiş videoları. Jones’u bu videoları kendi instagram hesabında paylaşması ise akıllara Rob Kardashian’a savaş ilan ettiğine dair sorularını getiriyor.

Jones’a yakın bir kaynak “Blac Chyna ile yakın arkadaşlar ve birbirlerini uzun zamandır tanıyorlar.” sözleriyle ikilinin, Rob Kardashian’ın Blac Chyna’nın hayatına girmeden önce birbirini tanıdığını anlattı.

Blac Chyna’ya yakın bir kaynak ise “Bebek doğduğunda, bebeğin melez olmadığını görecekler. O zaman herkes Pilot Jones’un bebeğin gerçek babası olduğunu anlayacak.” ifadesiyle Rob Kardashian’ın ihanete uğradığını belirtti.

Blac Chyna’nın babalık testi yaptıracağını reality programı Rob & Blac üzerinden duyurmuştu. Çiftin bebeklerini önümüzdeki ay kucaklarını alması bekleniyor.