SAG Ödülleri’nin En Şık Ünlüleri

0
1688

Ödül töreni sezonunun hiç kuşkusuz en sevdiğimiz yanı kırmızı halıdaki şıklık yarışını izlemek. Televizyonun ve sinemanın en iyilerinin belirlendiği SAG Ödülleri’nin kırmızı halısında gözlerimizi kamaştıran ve yılın trend parçalarını belirleyen ünlüleri sizler için mercek altına aldık.

Taraji P. Henson

Hidden Figures filmiyle gecenin kazananları arasında yer alan Taraji P. Henson pembe tonlarındaki transparan elbisesiyle kırmızı halının en şıkları listesinin üst sıralarına adını yazdırmayı başardı.

Sofia Vergara

Zuhair Murad elbisesinin içinde muhteşem görünen güzel yıldız ara boydaki elbiseyi bile kusursuz taşıyabilmesiyle herkesi bir kez daha şaşkınlığa uğrattı.

Natalia Dyer

Stranger Things dizisiyle yıldızı parlayan Dyer beyaz tenine mükemmel bir tezatlık gösteren kırmızı Miu Miu elbisesiyle kırmızı halıdaki şıklık yarışında yerini sağlamlaştırdı.

Kerry Washington

Kerry, vücut hatlarını ortaya çıkartan beyaz Cavalli elbisesiyle bundan önceki ödül törenlerinde olduğu gibi yine bizi büyülemeyi başardı.

Evan Rachel Wood

Maskülen tarzıyla öne çıkan West World dizisinin yıldızı Evan Rachel Wood kadife takımıyla bir kez daha tüm dikkatleri üzerine çekti.

Viola Davis

Son yılların en iyi giyinen ünlülerinden Viola Davis kırık beyaz tonlarındaki elbisesi ve hafif makyajıyla başarılı oyunculuk performansı kadar kusursuz görüntüsüyle de SAG Ödülleri’ne damgasını vurmayı başarıyor.

Maisie Williams

60’lı yılların saç stili ve saten elbisesiyle tüm dikkatleri üzerinde toplayan Maisie her ödül sezonunda olduğu gibi bu yıl da kırmızı halının şıkları listesine adını yazdıracak gibi.