Shawn Mendes Yeni Albümü için Niall Horan ile Stüdyoya Gireceğini Açıkladı

0
1656
shawn-mendes-niall-horan-studioda
Shawn Mendes & Niall Horan

Müzik dünyasından güzel haberler gelmeye devam ediyor. Genç kızların sevgilisi Shawn Mendes, One Direction grubunun İrlandalı üyesi Niall Horan’la birlikte birkaç şarkı yazacağını açıkladı.

Bir dergiye konuşan genç şarkıcı, Niall Horan’la çok yakında buluşup çalışmaya başlayacaklarını belirtti.
“Geçtiğimiz günlerde Niall ile konuşma fırsatı buldum ve birlikte birkaç şarkı yazmaya karar verdik. İkimize de uyan günleri ayarlayıp stüdyoya girmeyi planlıyoruz. Hem onun solo albümü için hem de yeni çıkacak olan albümüm için şarkılar yapmayı planlıyoruz.” sözleriyle işbirliğini açıkladı genç şarkıcı.

Gazetecilerin diğer One Direction üyeleriyle düet ihtimalini sorması üzerine “Onlarla da kesinlikle çalışmak isterim. Hepsinin harika insanlar olduğunu düşünüyorum. Ben sadece Niall’la arkadaşım ve gerçekten son zamanlarda diğerleriyle olduğundan daha fazla yakınlaştık.” şeklinde cevaplayan Mendes, grubu ne kadar çok sevdiğini şakayla karışık şu sözleriyle anlatıyor. “Alnıma “One Direction’ın seviyorum” dövmesi yaptırmayı planlıyorum.

Açıkça görülüyor ki Shawn da dünyanın büyük bir çoğunluğu gibi One Direction’ın etkisi altında. Umarız önümüzdeki yıl çıkacak olan albümlerinde tatlı seslerini duyabileceğimiz düetler yer alır.