Superman Dizi mi Oluyor?

0
1908
Dizi
Dizi için kanal yetkilileri bu ilgiden memnun olduklarını ve Superman'in hikayesini tekrar ekrana taşımanın çok da uzak bir ihtimal olmadığını açıkladı.

Haftanın dört gecesi süper kahraman dizileriyle Amerika’yı ve tüm dünyayı ekrana kilitleyen CW, bir Superman dizisinin çalışmalarına başlayabileceklerine dair sinyal verdi.

Geçtiğimiz haftalarda ikinci sezonuyla ekranlara dönen Supergirl dizisinde tarihin en çok sevilen süper kahramanlarından olan Superman’i canlandıran Tyler Hoechlin tüm izleyicilerin ve hatta çizgiroman severlerin takdirini kazanmıştı.

Kanal yetkilileri bu ilgiden memnun olduklarını ve Superman’in hikayesini tekrar ekrana taşımanın çok da uzak bir ihtimal olmadığını açıkladı. 15 yıl önce Superman’in hikayesi yine CW kanalında Smallville adlı kült dizide seyirci karşısına çıkmıştı. Sinema evreninden ayrı daha parlak bir dizi yapılabileceği fikri çoğu hayranı destek verdiği bir proje.

Teen Wolf dizisiyle hayatımıza giren Tyler Hoechlin “Superman rolü bana Supergirl’e destek olacak karakter olarak sunuldu. Yapımcıların oynadığım iki bölümün sadece Superman ile alakalı olması gibi bir niyetleri yoktu. Dizi Supergirl ile ilgili ve Melissa gerçekten Supergirl’ü oynarken ortaya harika bir iş çıkarıyor. Superman elinden geldiğince Supergirl’ü desteklemek için orada ama bunu yaparken Supergirl’ün bir şeyleri başaramayacakmış gibi düşünmesine sebep olmuyor.” sözleriyle bir yardımcı karakteri canlandırdığını belirtiyor.

Kanalın haftanın dört günü aldığı iyi reytinglere beşinci günü ekleme ihtimali oldukça mantıklı geliyor. Siz neler düşünüyorsunuz?