Yoksa Yeni Bir İlişki Mi? Taylor Swift ve Zac Efron Birlikte Mi?

0
1789
taylor-swift-zac-efron-birlikte-mi
Taylor Swift & Zac Efron

Kısa bir süre önce İngiliz yıldız Tom Hiddleston ile yollarını ayırdığını duyuran Taylor Swift’in oyuncu Zac Efron’la birlikte olduğu iddia edildi. Ancak Efron’a yakın kaynaklar genç oyuncunun Swift’le olan ilişkisi hakkında endişeleri olduğunu belirtti.

Taylor Swift’in ayrılık sonrası çabuk toparlandığı bilinen bir gerçek. Calvin Harris ile ilişkisinin bitmesinin hemen ardından Tom Hiddleston ile birlikteliğini duyurmuştu. Geçtiğimiz haftalarda ise bu ilişkisinin de noktalandığının açıklanmasının ardından tüm gözler genç şarkıcının yeni ilişkisini kiminle yaşayacağına çevrilmişti. Uzun bir süre beklememize gerek kalmadan, Swift’in Amerikalı oyuncu Zac Efron ile görüşmeye başladığı iddiaları yayılmaya başladı. Ancak geç yıldızın bu aşkla da umduğu mutlu sona kavuşabileceği düşünülmüyor. Söylentilere göre Zac Efron vizyona girecek olan yeni filmi “Baywatch” ile kariyer basamaklarını hızla tırmanacağına inanıyor ancak bu kadar ünlü bir şarkıcıyla birlikte olmanın kariyerine zarar vereceğinden de endişe duyuyor.

Zac Efron daha önce kendisi gibi ünlü yıldızlarla birlikte olmuştu, bunlardan en ünlü ilişkisi hiç kuşkusuz kendisine şöhret kazandıran “High School Musical” filmlerinin başrol oyuncusu Vanessa Hudgens ile olanı. “Zac, Vanessa’yla birlikteyken her daim kendini korumak zorunda hissediyordu. Sürekli spot ışıklarının altındalardı ve bu ilişkilerine çok zarar verdi. Bu nedenle Taylor’la olan ilişkisine de çekimser yaklaşıyor. İnsanların sadece aşk hayatına yoğunlaşıp yaptığı işlere önem vermeceğinden korkuyor.” sözleriyle genç yıldızın korkularını anlatan Efron’a yakın kaynaklar pek de haksız sayılmaz. Tom Hiddleston’ın son filmi “Kong: Skull Island” da Swift’le olan üç aylık ilişkisi nedeniyle gölgede kaldı. Dileriz Efron tüm korkularını bir kenara bırakıp Taylor’la mutlu bir beraberliğe adım atar. Genç şarkıcının artık mutluluğu hak ettiğini düşünüyoruz.