Taylor Swift’ten Sürpriz Düet Haberi

0
1285

Herkesin yeni albümünü yayınlamasını beklediği, ve hatta bu olası albüm üzerine teoriler ürettiği pop müziğin en çok kazanan sanatçısı Taylor Swift sürpriz bir şarkı yayınladı.

2015 yılının en çok izlenilen ve konuşulan filmlerinden biri olan Grinin Eli Tonu’nun devam filmi Karanlığın Elli Tonu için seslendirdiği I Don’t Wanna Live Forever adlı parçada Taylor’a sürpriz bir isim eşlik ediyor: Zayn Malik. Bu iki ismin bir araya gelmesi herkesi şaşırtmış olsa gerek ki gün boyu hayranları iki ünlü ismi tweet yağmuruna tuttu.

Taylor Swift’in o dönemki erkek arkadaşı Calvin Harris ile twitter üzerinden kavga eden Zayn’in Taylor ile buzları eritmek istediği ve bunu kız arkadaşı sayesinde başardığı kulislerde konuşulanlar arasındaydı. Nitekim Zayn’in bugün sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafla da ikilinin birlikte oldukça keyifli vakit geçirdiğini görüyoruz.

https://www.instagram.com/p/BNyEx_rA5SC/?taken-by=zayn

Bu düete ise hiç kuşkusuz en çok sevinen isim Taylor’ın da en yakın arkadaşı olan Zayn’in model sevgilisi Gigi Hadid. Instagram ve Snapchat hesapları üzerinden gün boyu şarkının reklamını yapan Gigi’nin keyfine diyecek yok gibi.

Şarkı yayınlandığı andan itibaren bir çok listede bir numaraya yükseldi ve zirvedeki yerini koruyor. I Don’t Wanna Live Forever‘ı AppleMusic üzerinden dinleyebilirsiniz.